Müşteri Hizmetleri

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Uğur Derin Dondurucumüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen markalardan olan Uğur derin dondurucu, senelerdır yurdumuzda hizmet vermektedir. 18 Nisan 1954 senesinde Aydın Nazilli’de ilk imalata başlayan Uğur, başlarda dondurma makineleri imal ediyordu. Daha sonra çalışma alanını genişleten ve ürün seçeneğini arttıran Uğur, şimdilerde 220 bin metrekarelik alanda imalat yapmaktadır. Nazilli’de bulunan organize sanayi fabrikası ile şimdilerde özellikle derin dondurucu imalatı yapılmaktadır.

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi Numarası

Marka bünyesinde 2 binden fazla çalışan yer alıyor ve 850’den fazla satış noktasına sahip. Uğur markası artık yalızca yurdumuzda değil, şimdilerde 5 farklı kıtada hizmet vermekte. Toplamda 142 ülkede Uğur markasına ait beyaz eşyalar satılmaktadır. Bu ülkelerde 240’dan fazla Uğur yetkili servisi bulunmaktadır.

Uğur markası ticari ve ev tipi ürünler üretmektedir. Markanın ürün çeşitliliği artarak şimdilerde 420’den fazla ürün çeşidi sunuluyor. Uğur üretim yaptığı yerlerinde günde 4800’den fazla ürün üretimi sağlanmaktadır.

Derin dondurucu üretimi ile tanınan Uğur, bunun bunun yanında su sebili, klima, soğutucular, dondurma makineleri ve Uğur market dolapları gibi daha birden fazla ürünün de üretimi yapılmaktadır.

Uğur markasına ait beyaz eşyalar 70 yılı aşkın süredir geliştirilmekte ve ürün çeşitliliği artmaktadır. Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına verilen önem sonrası ürünler son teknoloji ile gelişmiş kapasite olarak üretimi sağlanmaktadır. Aynı zamanda modern cihazlarla, doğaya zarar verilmeden çalışmalar yürütülmektedir. Geliştirme ve sürekli olarak iyileştirme çalışmaları yapan Uğur, sürekli olarak iyileşme ile değerini arttırmaya devam etmektedir.

Uğur Derin Dondurucu Müşteri Hizmetleri Numarası

“Uğur Derin Dondurucu” sloganıyla yapılan reklamlarla hafızalara kazınan Uğur markası, yurdumuzda en fazla tercih edilen donduruculardan biridir. 60 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet veren Uğur beyaz eşya markası dünya çapında da en bi hayli beğeni alan ve tercih edilen ürünlerdir.

Uğur Derin Dondurucu çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Uğur Derin Dondurucu ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Uğur Derin Dondurucu ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 84 87

Uğur Derin Dondurucu İletişim Formu
form

Arama Kelimeleri:uğur derin dondurucu çağrı merkezi, uğur derin dondurucu iletişim, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri, uğur derin dondurucu müşteri hizmetleri numarası, uğur derin dondurucu telefon numarası, uğur derin dondurucu irtibat tel, uğur derin dondurucu şikayet, uğur derin dondurucu şikayet var, uğur derin dondurucu mail adresi, uğur derin dondurucu çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu