İnternet

Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021

Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021, güncel bilgiler bölümümüzde Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021 haberimizin detayları..

Ücretsiz Resim Düzenleme Siteleri 2021

Ücretsiz resim düzenleme siteleri kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde gereksiniminiza göre resim dosyalarınızı en iyi biçimde düzenlemenize olanak tanıyor. Ücretli olan benzerlerine göre son derece gelişmiş özellikler sunan bu siteler, bu sayede tüm resim düzenleme gereksinimlerinizı karşılıyor.

İçindekiler

  • 1 Aviary
  • 2 BeFunky
  • 3 Canva
  • 4 Fotor
  • 5 GIMP

Aviary

Ücretsiz resim düzenleyen siteler içinde öne çıkan Aviary, bizzat Adobe aracılığıyla kullanıcılara sunuluyor. Görsellerinizi bilgisayar veya telefon üzerinden düzenleme imkânı sunan sitede ışık ve renk ayarlamaları, kırmızı göz düzeltme, yüksek çözünürlükte düzenleme yapma gibi birden fazla yöntemi kolay bir biçimde yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda fotoğrafların boyutları da kullanılacak mecralara göre yeniden düzenlenebiliyor ve herhangi bir piksel kaybı yaşanmıyor.

BeFunky

İnternet üzerinden resim düzenleme siteleri içinde öne çıkan BeFunky’de görsel kırpma, yeniden boyutlandırma, fotoğrafları döndürme, ışık ayarlama, çeşitli efektler uygulama ve kolaj gibi özellikler sunuluyor. Aynı zamanda kolay kullanım sunan ara yüzü de yüksek performans sergiliyor ve böylece kullanıcıların gereksinimlerini basit bir şekilde karşılıyor.

Canva

Ücretsiz resim düzenleme siteleri içinde belki de en sık kullanılanlar içinde bulunan Canva, internet tarayıcısından çalışmasına rağmen profesyonel bir resim düzeleme programının sunmuş olduğu özellikleri kullanıcılara sunuyor. Canva’nın ücretli sürümü de olmasına rağmen ücretsiz sürümünde de geniş yelpazede sunulan efektler, şablonlar, kalıplar gibi birden fazla seçenek ortaya profesyonel sonuçların çıkmasına neden oluyor. Kitap kapağı tasarımından çeşitli sosyal platform görsellerine varıncaya dek geniş bir içeriğe sahip olan Canva gereksinimlerinizı görmek için doğru bir site oluyor.

Fotor

İnternet üzerinden çalışan bir başka resim düzenleme sitesi olan Fotor temel düzeyde fotoğraflardaki düzenlemeleri yapmanıza olanak tanıyor. Özellikle iyi bir kullanıcı deneyimi sunması ile öne çıkan Fotor, şık filtre efektlerine, RAW dosyalara ve tüm bunları basit bir şekilde çalıştırması gibi özellikleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

GIMP

Online resim düzenleme seçenekleri içinde en kapsamlıları içinde bulunan GIMP, birden fazla düzenlemeyi içeriyor. Çok profesyonel özellikler barındırması ve bunun yanı sıra kullanıcı dostu ara yüzü ile birlikte GIMP bu alanda etkili sonuçlar almak isteyenlere başarılı bir biçimde hitap ediyor.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu