Gündem

Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma

Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma, güncel bilgiler bölümümüzde Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma haberimizin detayları..

Ücretsiz Clubhouse Davetiyesi Alma

Ücretsiz Clubhouse davetiye almak son zamanların popüler uygulamasına giriş yapmak isteyenler için oldukça önem taşıyor. Bedava Clubhouse davetiye alma aracılığıyla uygulamaya giriş yapabilir ve Clubhouse’un keyfini çıkarabilirsiniz.

Clubhouse Nedir?

Son zamanların popüler uygulaması durumuna gelen Clubhouse çok kısa bir sürede büyük bir merak konusu halini aldı. Bir tür sosyal platform uygulaması olarak adlandırılabilecek bu uygulamanın diğer sosyal platform uygulamalarından ayrılan tarafları yer alıyor. Öncelikle Clubhouse uygulaması içinde bulunan odalar üzerinden görüşme yapma imkânı sunuyor. Uygulamanın en büyük özelliği ise yalnızca konuşma üzerinden çalışıyor olması. Bu bakımdan bir tür canlı sohbet uygulaması olarak da görülebiliyor. Uygulamada fotoğraf veya başka transfer gönderilmiyor ve katılımcılar dilerlerse konuşuyorlar veya yalnızca konuşulanları dinliyorlar.

Clubhouse oda kurma seçenekleri ile özel odalar kurulabiliyor, tartışma odaları açılabiliyor. Bu odalarda istenen kişi moderatör olarak da atanabiliyor. Odada istenmeyen kimseler de yöneticiler aracılığıyla çıkarılabiliyor. Clubhouse için en mühim noktalardan birisi de şimdilik yalnızca IOS cihazlarda çalışıyor.

Clubhouse Nasıl Kullanılır?

Clubhouse kullanımı bi hayli kolay ve pratiktir. Temelde konuşma ve dinleme diye iki adet özelliği bulunmaktadır. Konuşmalara dahil olarak yalnızca dinlemek olabilecekken kendi konuşmanızı da başlatma imkânınız yer alıyor. Bunun için ilk olarak konuşma başlatma seçeneği tercih edilecekse bunun için 3 ana konuşma bölümünün seçilmesi gerekiyor. Bu durum ise Start a Room seçeneği ile olabilecek oluyor. Oda açmak için şu seçenekleri kullanabilirsiniz;

  • Open Room, herkesin katılım sağlayacağı oda.
  • Social Room, yalnızca takip ettikleriniz ile kurabileceğiniz oda.
  • Closed Room, yalnızca kurucunun daveti ile katılacak odalar.

Böylelikle kurulan odalar Clubhouse uygulamasının temelini oluşturuyorlar ve sınırsız sohbet sunuyorlar.

Clubhouse Davetiye Almak

Clubhouse uygulamasını kullanmak için Clubhouse davetiyesi gerekmektedir. Clubhouse davetiye usulü çalıştığından fakat davetiye sahibi olanlar uygulamayı kullanabilmektedirler. Clubhouse davetiye almak için ise şimdilik herhangi bir yöntem yer almıyor. Sadece uygulamayı halihazırda kullanan birisi aracılığıyla Clubhouse davetiyesi gönderilmektedir. Uygulamayı kullanan bir tanıdığınızda Clubhouse davetiye isteme aracılığıyla uygulamayı hemen kullanabilirsiniz.

Bunun bunun yanında yorumlar kısmına davetiye isteğinizi belirtirseniz eposta adreslerinize Clubhouse davetiyesi de gönderilebilmektedir.

 

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu