Başvurular

TYP Kamu Kurumları 14 Şehir İŞKUR 1303 Personel Alımı 2022

TYP Kamu Kurumları 14 Şehir İŞKUR 1303 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde TYP Kamu Kurumları 14 Şehir İŞKUR 1303 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. TYP Kamu Kurumları 14 Şehir İŞKUR 1303 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TYP Kamu Kurumları 14 Şehir İŞKUR 1303 Personel Alımı

İŞKUR TYP Kamu Kurumları 1303 Kamu Personel Alımı

TYP (Toplum Yararına Proje) 14 şehir işçi alımı yapacak. 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile Türkiye geneli il ve ilçelerde çevre temizliği ve MEB bakım onarım ve temizlik personeli alımı yapılacak. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri bilgisi verildi.

Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak. 50 yaşını doldurmamış olmak. Emekli olmamak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olma. Aylığını almıyor olma şartı aranmaktadır. Belirtilen il yahut ilçede ikamet ediyor olmak. Alınacak adayların çevre düzenlemesi, bakım onarım ve temizlik görevlerini üstlenmesi gerekmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler

Kırıkkale (merkez), Manisa (Gölmarmara), Şırnak (Beytüşşebap, merkez,), Kars (Digor), Ağrı (Diyadin, Eleşkirt, merkez,) Balıkesir (Susurluk, Burhaniye, Altıeylül, merkez) Antalya (Alanya, Korkuteli, merkez), Kahramanmaraş (Pazarcık, andırın, merkez), Muş (merkez), Kilis (merkez, Polateli, Musabeyli, Elbeyli), Eskişehir (mahmudiye) Kütahya (merkez, Domaniç, Aslanapa, Simav, Altıntaş, Hisarcık), Düzce (merkez), Bitlis (ahlat, merkez,) il ve ilçeleri işçi alımı yapacak. İlana göre çevre temizliği ve MEB bakım onarım ve temizlik alımı yapılacak.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan başvuru yapmaya hak kazanan  adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfasından yapabileceklerdir. Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 17 Eylül 2021 tarihinde ekranlara gelecek olup, 20 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Gerçeğe aykırı belge, beyan ve başvuruda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru adresini kopyalayıp yeni sayfada açmanız gerekiyor. İl yerine bağlı olduğunuz şehri yazmayı unutmayın.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu