İnternet

Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesapları

Sosyal paylaşım platformu Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesapları, mobil hatlar bölümümüzde Sosyal paylaşım platformu Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesapları ile alakalı kampanyaları paylaştık. Sosyal paylaşım platformu Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesaplarınin detayları yazımızda..

Sosyal paylaşım platformu Twitter Bedava Takipçi Arttırma Hilesi ve Hesapları

Sosyal paylaşım platformu Twitter bedava yani ücretsiz, şifresiz takipçi arttırmak için hileler ve yöntemler! Ayrıca yüksek takipçili Sosyal paylaşım platformu Twitter hesap şifreleri 2021 senesinde güncel olarak detayları yazımızda yer alıcaktır. Görsellerin, yazılı iletilerin ve videoların yoğun olarak paylaşıldığı bu Sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçi sayısının yüksek olması bazı bireyler için çok mühim olabilir. Sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçi sayısını yükseltmek için birden fazla yöntem mevcuttur. Çeşitli uygulamalar, tarayıcı uzantıları ve siteler yardımıyla kısa bir sürede takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter Takipçi Veren Uygulamalar 2021

Ücretsiz Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi veren uygulamaların hemen hemen tamamında şifrenizi ve kullanıcı adınızı paylaşmanız istenir. Bu durum sizin için bir problem değilse bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Bazı uygulamaları indirirken ilk kullanımdan önce sizden çeşitli izinler istenir.

Bu izinleri dikkatli bir biçimde okumanızda yarar mevcuttur. Bazılarında otomatik Tweet atma, takip etme veya retweet yapma gibi maddeler olabilir. Haberiniz ve onayınız olmadan adınıza paylaşımlar yapılabilir. iOS ve Android için 2021 senesinde bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter takip veren uygulamalar;

  • Followers Analyzer for Sosyal paylaşım platformu Twitter
  • Followers+ for Sosyal paylaşım platformu Twitter
  • Follower Checker for Sosyal paylaşım platformu Twitter
  • Follower Checker Pro for Sosyal paylaşım platformu Twitter

Ücretsiz Sosyal paylaşım platformu Twitter Takipçi Veren Site 2021

Bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi veren sitesi, uygulamalarda olduğu gibi sizden şifre istemezler. Sosyal paylaşım platformu Twitter kullanıcı adınızla siteye girdiğinizde hesabınıza belli aralıklarla 5 takipçi veya 10 takipçi gönderirler. 2021 senesinde ücretsiz Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi veren site; instafollowers.co/free-twitter-followers olarak size verdikleri kredi oranında takipçi sayınız artabilir.

Bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter Yüksek Takipçili Hesaplar 2021

Fenomen olmuş veya fan amaçlı kurulan çok sayıda yüksek takipçili Sosyal paylaşım platformu Twitter hesap mevcuttur. Bu hesaplardan kimileri zamanla kullanılmamaya başlanmış ve boşta kalmış olabilir. 2021 senesinde bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter yüksek takipçili hesaplar şunlardan oluşmaktadır;

Hesap Şifre
[email protected] $7HhjKXkGF[a
[email protected] kfL1%GEut/ko
[email protected] #oESeyjWrQKX
[email protected] MPyh3&6qjAH
Beatrix90[email protected] 5yMmGApQEK
[email protected] Qn)E9RJWWS
[email protected] @buDDUXn)w,
[email protected] /e0EkB8m*_OP
[email protected] DbZhAUt1GS0
[email protected] ]nZ%QWE6WP

Organik Sosyal paylaşım platformu Twitter Takipçi Kazanma ve Arttırma Yöntemleri 2021

Hileli biçimde, program tercih ederek veya uygulama indirerek takipçi yükseltmek çoğu zaman riskli bir metottur. Bunun nedeni hesap şifrenizi paylaşmanız ve hesabınızı savunmasız bırakmanızdır. Şifrenizi paylaştığınız uygulamalar veya siteler kötü amaçlı olabilir.

Hesabınızı tamamen kaybedebilir yahut istenmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Bunun yerine organik bir biçimde takipçi artırabilirsiniz. Organik takipçiler hem sağlamdır hem de güvenilirdir. Lakin organik takipçi artırırken hesabınız yavaş bir biçimde büyür. 2021 senesinde Organik Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi artırma metotlarıni şu biçimde sıralayabiliriz;

Takip Edin Takipçi Kazanın

Organik bir biçimde Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi sayınızı artırmanın en iyi yolu insanlara takip isteği atmaktır. Takip isteği gönderdiğiniz hesapların çoğu size dönüş yapacaktır. Lakin takip isteği atarken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

Profil resmi olmayan, biyografisi olmayan, onaylanmış hesaplar, takipçi sayısı takip ettiği kişi sayısından çok fazla olan hesaplar veya uzun süredir ileti girilmeyen hesaplar olabileceken size geri dönüş yapmayacaktır. Profilinde veya iletilerinde “GT, geri takip” yazan hesaplar genelde sizi takip etmek için geri dönüş yaparlar.

Hashtag Kullanın

Gündemdeki konuları etiketleyerek mesaj yazmak çoğu zaman güzel geri dönüşler sağlar. Pek çok kişi Sosyal paylaşım platformu Twitter’ı gündemden haberdar olmak için kullanır. Bu nedenle ilk olarak “Keşfet” bölümüne bakar. Bu bölümdeki gündem konularına yorum yazmak, fark edilmenizi sağlayabilir ve takipçilerinizın artmasına yarayabilir.

Düzenli Olarak Tweet Atın

Art arda değil ama düzenli olarak Tweet atmanız hesabınızın güncel olmasını sağlar. İnsanlar takip edeceği bireylerin düzenli olarak bu platformu kullanmasını bekler. Aylarca gönderi paylaşmayıp hesabınızda hiçbir hareket olmazsa kimse sizi takip etmez.

Beğeni ve Retweet Yapın

Takipçi kazanmak için yalnızca takip isteği göndermek yeterli olmayabilir. İstek gönderdiğiniz hesabın profilini incelemeli ve birkaç paylaşımına beğeni yahut retweet yapmanız gerekebilir.

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçi kazanmanın birden fazla yolu mevcuttur. Yukarıda yazdığımız yöntemlere ek olarak retweetlenecek yani yeniden paylaşılacak tweetler atabilir, en iyi tweetinizi paylaşabilir,twi etiketlerden faydalanabilir, anahtar sözcüklerle arama yapabilir veya çekiliş ve kuponlar kullanabilirsiniz. Şimdi bu metotları sıra sıra gözlemleyelim:

Retweetlenecek Tweetler Atın

Paylaşımınızın retweet edilebilmesi için ilgi çekici olması gerekir. Bunun için gündeme dair konularda mesajlar atabilir veya çarpıcı yorumlarda bulunabilirsiniz. Farklı ve özgün olduğunuzda bu durum bireylerin dikkatini çekecek ve paylaşımlarınızı kendi sayfalarında retweet edeceklerdir. Ne kadar çok retweetlenecek gönderi paylaşırsanız üyelik hesabınızın tanınma oranı o kadar artar ve takipçi sayınız o kadar bi hayli hızlı yükselir.

En İyi Tweetinizi Pinleyin

En çok beğeni alan ve en fazla etkileşime sahip tweetinizi profilinize sabitleyebilirsiniz. Bunun yanında profilinize girenler ilk olarak sabit tweetinizi gördüğü için onu beğenir ve retweet eder. Pinlediğiniz tweetin çok sayıda beğeni alması üyelik hesabınızı daha da çekici hale getirir. Çünkü ziyaretçileriniz takipçi sayınıza baktığı kadar paylaşımlarınızın ne kadar beğeni ve retweet aldığına da bakarlar.

Etiketlerden Yararlanın

Popüler etkilerden yararlanarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Bunun için Keşfet sekmesinden faydalanabilirsiniz. Bu sekmede gündemdeki konuları gözlemleyebilirsiniz. Siz de gündeme dair paylaşımları etiket tercih ederek profilinizde yayınlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimelerle Arama Yapın ve İletişime Geçin

Firmanızın ismi yahut sloganı gibi anahtar sözcükleri tercih edin. Sosyal paylaşım platformu Twitter akışında kimler anahtar sözcüklerinizi kullanıyor ve ne biçimde kullanıyor, araştırın. Bunun yanında firmanızın nasıl göründüğü ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. İyi yorumlara teşekkür edebilir yahut şikayet mesajlarına çözüm önerileri sunabilirsiniz. Böylelikle ulaşılabilir olduğunuzu ve iletişime açık olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Çekilişler ve Kuponlar

Hesabınızda çeşitli çekilişler yaparak ve bedava kupon dağıtarak Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi kazanmanız olabilecekdür. İnsanlar armağanleri ve bedava fırsatları kaçırmak istemezler. Siz de bu durumu takipçi kazanmak için kullanabilirsiniz. Elektronik alet, oyuncak, kitap veya farklı şeylerin çekilişlerini yapabilir, indirim kuponları dağıtabilirsiniz. 

Telegram ile Bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter Takipçi Arttırma 2021

Sosyal paylaşım platformu Twitter bedava takipçi yükseltmek için Telegram gruplarını kullanabilirsiniz. Karşılıklı takip yaparak kısa bir sürede hesabınızı büyütebilirsiniz. Takipleştiğiniz hesapların gönderilerini karşılıklı beğenerek ve retweet ederek hesabınızdaki etkileşimi artırabilirsiniz. Ayrıca bazı görev metotları ile Sosyal paylaşım platformu Twitter için bedava takipçi veren Telegram grup ve kanalları şunlardan oluşmaktadır;


Katıl

Katıl

Katıl

Katıl

Sonuç olarak bedava Sosyal paylaşım platformu Twitter takipçi kazanmanın birden fazla yolu mevcuttur. Uygulamalar veya çeşitli sitelerle bi hayli hızlı bir biçimde kitlenizi büyütebilirsiniz fakat bu risklidir çünkü şifreniz güvende değildir. Emin olmadığınız yerlerde şifrenizi paylaşmamanızı öneririz.

En sağlam takipçi artırma yolu organik takipçi kazanmaktır. Bunun için de hesabınızı aktif tutmalı ve önerilerimizi uygulamanız gerekir. İsteyenler Instagram takipçi arttırma metotları yazımızda okuyabilir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu