Müşteri Hizmetleri

Twist Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Twist Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Twist Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Twist Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Twist Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1997 senesinde genç kadınlara ve genç hissetmek isteyen kadınlara yönelik tasarımlar misyonuyla kuruldu. İpekyol gibi Yalçın Ayaydın’ın grubu olan Ayaydın-Miroglio Grup’a aittir. Twist, farklı stili ve değişikliktan çekinmeyen tasarımları ile yeniliklerden kaçınmayan, genç ve dinamik bir vizyona sahip gözüküyor. Twist, 2012 senesinde ünlü Ajda Pekkan ile çalışarak adından söz ettirmeye başladı. 2016 senesinde ise yeni koleksiyonlarını ünlü Hadise ile bizlere tanıttı. Yenilikçi konsepti ve unique tasarımları ile genç kadınların piyasadaki ilk tercihlerinden birisi olmayı kısa bir sürede başaran Twist, yine 2016 senesinde Chill Out Bodrum ve Chill Out Çeşme festivallerine stil sponsoru oldu.

“Cool” kelimesinin hazır-giyim sektöründeki penceresi olmak isteyen firma; bluz, ceket, etek, elbise, jean, kaban, gömlek, kazak, mont, şort, parka, t-shirt, tulum, ayakkabı, çizme, bot, topuklu ayakkabı, cüzdan, çanta, kemer, saat ve daha birden çok değişik bölümde kendi stilini göz önüne seriyor. Twist, kendi manifestosunu “kendini özgürce ifade etmekten çekinmeyen, cesur ve cool genç kadınların sesi” olarak belirliyor. Bugün yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Denizli, Mersin, Muğla, İzmir ve İstanbul dahil olmak üzere 25 farklı şehirde 62 mağaza ile hizmet vermektedir. Yurt dışında ise Azerbaycan, Kuveyt ve Kıbrıs’ta hizmet vermekte. Twist’in kendine özgü ve genç koleksiyonlarının hazırladığı merkez ofisi Şişli, Bomonti’de 12 katlı “Akıllı Bina”da yer alıyor. Twist, yenilikçi ve dinamik stiliyle Türkiye’de modaya yön vermeye devam etmekte.

Twist’in müşteri hizmetleri ve merkez şubesinin iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu numaralardan istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Twist Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Twist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0(212) 368 01 23

Twist Ayaydın-Miroglio Merkez İletişim Bilgileri
Adres     : Ayaydın-Miroglio Merkez Bomonti Kazım Orbay Cad. No.35 34381 Şişli/ İstanbul

Telefon  :+90(212) 368 01 01
Fax          : +90(212) 296 24 25

Arama Kelimeleri:
 Twist iletişim bilgileri, Twist telefon numarası, Twist irtibat tel, Twist canlı destek, Twist müşteri temsilcisi, Twist şikayet hattı, Twist tüketici ilişkileri danışma hattı, Twist iletişim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu