Başvurular

TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları 2022

TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları 2022, iş başvuruları bölümünde TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları

Yeni TÜVTÜRK işçi alımı için iş ilanları yayınlandı. TÜVTÜRK 5 şehre işçi alımı hangi artlarda ve nasıl yapacağını adayların ulaşımine açtı.

İstanbul, Malatya, Erzincan, Düzce ve Sakarya şehirleri büro memuru alımı ve teknisyen alımları yapıyor. Başvurusu aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte İŞKUR ilanları sisteminden yapılacak.

Malatya Seba Araç Muayene İstasyonu İşletmesi

Araç muayene teknisyeni alımı 2 kişi: Meslek Yüksek Okulu (MYO), Endüstri Meslek Lisesi yahut dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv Bölümü Mezunu ( Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerinden belirli bölümler kabul edilmektedir.). MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri tatminiyeti bilincine sahip, B sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D yahut E sınıfı sürücü belgelerinden bir yahut birkaçına sahip. Askerliğini yapmış, Bay, 30 yaş altı olması isteniyor. 00006407952 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. 26 Kasım 2021 bitimine kadar başvuru alacak.

İstanbul Arkon Araç Muayene ve Ekspertiz Hizmetleri

Büro memuru alımı 1 kişi: 18 ile 35 yaş içinde olanların başvurusu alınacak. En az lise mezunu olan bireyler başvuru yapabilir. Bilgisayar kullanmayı bilen büro memuru alınacak. Başvurular 00006380117 iş ilan numarası ile yapılacak. 30 Kasım 2021 son tarih olarak ilan edildi.

Erzincan Yılmazlar EGB Araç Muayene İstasyonu İşletimi

Araç Muayene istasyonu teknisyeni alımı 1 kişi: Askerliğini yapmış olması gerekmektedir. En az b ehliyetine sahip olma şartı var. Teknik lise, endüstri meslek lisesi, mesleki açık öğretim lisesi ve dengi meslek liselerinin, mesleki ve teknik eğitim merkezlerinin; makine, motor, tesviye, otomotiv, motorculuk alanları olması gerekmektedir.

Motorlu araç teknolojisi alanı altında otomotiv elektromekanik, otomotiv gövde, otomotiv boya, iş makinaları, iş makinaları bakım ve onarım, motor, motorculuk, motor (benzinli), motor(dizel), motor(dizel motor ayarı onarımı)
Makine teknolojisi alanı altında makina bakım onarım, bilgisayarlı makina imalatı bölümü, makine teknolojisi (endüstriyel kalıp) bölümü gerekiyor.

Yukarıdaki bölümlere eşdeğer önlisans mezunları da başvurabilir. 30 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak. Başvuru 00006391357 iş ilan numarası ile yapılacak.

Düzce ve Sakarya Araç Muayene İstasyonu İşletmeleri

Araç muayene teknisyeni alımı 2 kişi: Teknik lise, endüstri meslek lisesi yahut dengi meslek liselerinin makine, motor, otomotiv yahut tesviye bölümü mezunu,(makine ve motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir).

Meslek Yüksekokullarının makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, otomotiv bölümünden mezun olması isteniyor. MS Office uygulamalarını kullanabilen, müşteri tatminiyeti bilincine sahip ve minimum “B” Sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. 18-40 yaş içinde olanlar 00006389175 iş ilan numarası ile başvuru yapabilir. 3 Aralık 2021 son tarihtir.

Tüm alımlarda o şehirde ikamet ediyor olma şartı mevcuttur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu