Başvurular

TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı 2022

TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı 2022, iş başvuruları bölümünde TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı

3 Farkı TÜVTÜRK şubelerinin olduğu illere personeli alımı yapacağını düzenledi. Paylaşılan ilanlara göre araç muayene istasyonlarına personeli alımları yapılacak.

Alım Yapılacak Şubeler

Düzce ve Sakarya Araç Muayene istasyonlarına 2 ve Manisa Araç Muayene istasyonlarına 10 olmak üzere toplamda 12 personeli alımlarının yapılacağı altı çizildi.

Manisa TÜVTÜRK

Manisa TÜVTÜRK kurumunun paylaşımı yaptığı ilanda alınacak 10 adet personelin Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni olduğu bilgisi verildi.

Düzce Ve Sakarya TÜVTÜRK

Düzce Merkez istasyonlarında çalıştırmak için Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni alınacak personelin olduğu ve bunun adeti de 2 adet olduğu bilgisi verildi.

Özel Şartlar

Düzce Ve Sakarya İlanı Şartları: minimum b sürücü belgesine sahip olan adaylar ilana başvuru yapacaktır. Müşteri tatminiyeti bilincine sahip bireyler başvurularını yapa bilecek olup minimum lise mezunu olmak gerekmektedir.

Adaylarda aranan öğrenim şartı ise meslek liselerin makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, otomotiv bölümünden mezun olma şartı aranıyor.

Manisa TÜVTÜRK İlanı

Adaylarda minimum b sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.  En az lise ve dengi okullardan mezun olmak gerekiyor. Adayların en fazla ön lisans olması gerekiyor. Başvuruda bulunacaklar için yaş şartı olarak minimum 19 yaşında olma en fazla 35 yaşında olmuş olmak gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 00006283066 ve 00006285614 ilan numaraları ile başvurular yapılacaktır. Başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden giriş yapılarak yapılacak olup başka türlü yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu