Bilgi Arşivi

Tüvtürk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Tüvtürk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Tüvtürk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Tüvtürk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Tüvtürk İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Tüvtürk’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Tüvtürkiş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Araç Muayene İstasyonları olarak hizmet veren Tüvtürk, Ülkemizde araç muayenesinde yetkisi olan tek kuruluş konumundadır. Uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik muayene hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamaktadır.

Yüzlerce sabit ve 75 gezici istasyonda görevli toplam 3.500 çalışanı ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren Tüvtürk, yılda 7 milyona yakın aracın periyodik olarak muayenesini yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük otomotiv markalarından Doğuş Otomotiv ve Londra merkezli Bridepoint ortaklığı olan Tüvtürk,   ülkemizde alanında uzman sayılı kuruluşlardan biridir.

Tüvtürk İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTüvtürk İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Tüvtürk İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını ülkemizdeki en büyük kariyer portalı olan kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanları aracılığı ile yapmaktadır. Kariyer.net adresinde her gün binlerce insan iş sahibi olmakta, bu bağlamda Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Tüvtürk’te basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

İkinci bir alternatif olarak Tüvtürk’ün resmi sitesinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfası aracılığı ile özgeçmişlerinizi şirkete gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları sayfasında bulunan [email protected] adresine mail yolu ile özgeçmiş göndererek şirketin işe alım havuzuna katılabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde yayımlanan iş ilanlarını basit bir şekilde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Tüvtürk İş İlanları

Alanında yetkili tek marka olan Tüvtürk, trafikte git gide artan araç sayısı ile birlikte büyümesine sürdürmekte. Bu bağlamda Tüvtürk iş ilanları ve güncel başvuru platformlarını basit bir şekilde takip etmek için sitemizi kullanabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Araç Muayene Teknisyeni ( Muğla Merkez ) Muğla Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Çanakkale – Merkez) Çanakkale Başvur
Araç Muayene Teknisyeni ( Trabzon Of) Trabzon Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Edirne Uzunköprü) Edirne Başvur
Yeni Mezun – Araç Muayene Teknisyeni (İstanbul) İstanbul Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Balıkesir) Balıkesir Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Lüleburgaz) Kırklareli Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (İstanbul) İstanbul Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Tunceli) Tunceli Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Kütahya Merkez) Kütahya Başvur
Araç Muayene Teknisyeni (Sivrihisar) Eskişehir Başvur
İstasyon Amir Yardımcısı (Sakarya) Sakarya Başvur
İstasyon Amir Yardımcısı (Balıkesir) Balıkesir Başvur
İstasyon Amir Yardımcısı (Muğla) Muğla Başvur
İstasyon Amir Yardımcısı ( Çanakkale) Çanakkale Başvur

Daha fazla Tüvtürk iş ilanı için tıklayın.
Tüvtürk insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu