Müşteri Hizmetleri

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜVTÜRK çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde TÜVTÜRKmüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

TÜVTÜRK, 2008 senesinden bu yana araç bakım muayene, yola uygunluk test hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde her ilde ve bazı illerde sabit olarak bulunan 205 sabit muayene noktası, 77 gezici istasyon, 5 motosiklet ve 13 adet gezici traktörleri ile hizmet vermektedir. TÜVTÜRK’ün 3.500’den fazla personeli bulunmaktadır. TÜVTÜRK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur, denetim ve düzenlemeleri bakanlık aracılığıyla yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları’nda verilen hizmetler şöyledir; periyodik araç muayenesi, yola uygunlik muayenesi , tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit. TÜVTÜRK genelde trafik ve sürücü güvenliği maksadıyla muayenelerini sürdürmektedir.

Araçlarınızı muayeneye götürmeden önce Tüvtürk e ait web sitesi üzerinden siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan muayene öncesi hazırlık videosunu izlemeniz olası poblemlerin önüne geçmesi yönünden bi hayli mühimdir. Online sistem üzerinden randevu almanız hem zaman yönünden hem de planlama yönünden sizin için avantajlı olacaktır. Bu online işlem ücretsiz olup randevu günü ve saatinizi sizler belirleyeceksiniz.

Randevu günü gelmeden önce mutlaka araç üzerine vergi borcu, trafik cezası borcu veya ogs kaçak geçiş cezası gibi cezaların olup olmadığını kontrol ediniz. Aracınızın üzerine herhangi bir borçluluk durumunun olmaması sizlerin sorun yaşamaması adına sağlıklı olacaktır. Bu tür borçlu araçların muayene işlemleri başlatılmamaktadır.

Aracınızın muayenesi için almış olduğunuz randevu günü gelmeden önce geçerli bir egzoz emisyon ölçümünüzün olması gerektiğini unutmayınız. Bunun için yetkili yerlerden bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi Tüvtürk e ait sabit istasyonlardan bu hizmeti alabilirsiniz.

Tüvtürk Çağrı Merkezi Numarası

Aracınızın muayenesi için son günü beklemeyin. Dana öncesinde randevu alarak belirlediğiniz istasyona en az yarım saat öncesinde hazır biçimde bulununuz. Muayene kontrolleri sırasında ağır kusur yaşanmaması adına bütün kusur çeşitlerini gözden geçirip poblemlerinızı çözümleyerek gelmeniz zaman kaybı yaşamamanız adına isabetli olacaktır.

Tüvtürk araçların sorunsuz bir biçimde trafikte bulunması için muayene hizmetini gerçekleştirmektedir. Araçlarınızın sağlıklı olması sizlerin sürüş güvenliği yönünden bi hayli mühim olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle gerekli hassasiyeti göstermeniz ve aracınızın noksanlıklerini tamamlamanız bi hayli mühimdir.

Tüvtürk çağrı merkezi üzerinden detaylı bilgileri alabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz. Randevu günü gelmeden önce izlemeniz gereken videoları izlemeniz bunun bunun yanında sizden istenen evraklı getirmeniz sizler yönünden daha isabetli olacaktır.

TÜVTÜRK’ün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla muayene ve diğer TÜVTÜRK hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir, muayene randevusu alabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla da randevunuzu rahatlıkla alabilirsiniz.

Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Araçların muayenelerini yapmada tek yetkili yer olan Tüvtürk bi hayli yoğun olarak çalışmaktadır. Her kesimden insanın mutlaka uğradığı bunun bunun yanında her tür aracın muayenesinin yapıldığı yer olan Tüvtürk bu kadar talep karşısında randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu alabilmeniz için sizlere verilen Tüvtürk müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilmiş olan  ücretsiz muayene linkini tercih ederek ücretsiz ve pratik bir biçimde randevunuzu alabilirsiniz.

Tüvtürk muayene için randevu sistemi ücretsiz olup bu hususta herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu işlemi aşağıdaki link ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Tüvtürk dışında herhangi bir aracı kurum veya şahıs üzerinden randevu işlemini gerçekleştirmemeniz siz değerli okurlarımız için sağlıklı olacaktır bunun bunun yanında bu tür  işlemler için ücret ödememeniz gerektiğini unutmayınız.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 88 88

TÜVTÜRK Online Randevu Al

Arama Kelimeleri: tüvtürk iletişim bilgileri, tüvtürk telefon no, tüvtürk irtibat tel, tüvtürk canlı destek, tüvtürk müşteri temsilcisi, tüvtürk şikayet hattı, tüvtürk müşteri hizmetleri, TÜVTÜRK çağrı merkezi numarası, TÜVTÜRK müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu