Başvurular

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Personel Alımları 2022

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Personel Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Personel Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Personel Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları Personel Alımları

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları personel alımları yapıyor. Başvuru yapacaklar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilir. TÜVTÜRK işçi alımı başvuruları İŞKUR ilanları numaraları ile yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler aşağıda verilen ilan numaralarını kıllanmaları gerekiyor.

Ankara Araç Muayene İstasyonları İŞL. Ve TİC. A.Ş.

Personel Alımı Egzoz Emisyon Ölçüm Teknisyeni İçin Aranan Nitelikler

En az lise mezunu olması gerekiyor. Meslek liselerinin; Motor, Makine, Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Bilgisayar kullanabilen, Müşteri tatminiyeti bilincine sahip, Askerlik görevini tamamlamış tercih sebebidir. Sadece gösterilen bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.

tuvturk-ankara.jpg

Yukarı Öveçler Mahallesi Cevizöndere Caddesi No: 1/7 06490 Çankaya / ANKARA Tel: 0312 473 60 61 iletişim numaraları olarak sunuldu. Adaylar başvurularını 00006354093 İŞKUR ilanları numarası ile yapabilecek. Üst yaş sınırı belirtilmemiştir. 12 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecektir.

GEB Araç Muayene ve Ekspertiz İstasyonu

Otomotiv Kaporta Ustası Alımı Genel Şartları

En az ilkokul en fazla önlisans mezunu olması gerekiyor. Başvuru yapacaklarda üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006341428 iş ilan numarası ile yapmaları gerekmektedir. 31 Ekim 2021 tarihinde başvuruları sona erecek. Ankara şehrine alım olacak.

Araç muayene ve ekspertiz sektöründe çalışacak kaporta boya yahut motor ustası alımı yapılacak. Aracın kaportasından boyası ve değişen parçasından anlayan yahut motor mekanik aksamlardan anlayan usta alınacak. Mesleki yeterlilik belgesi olması gerekmektedir.

Her iki ilanda tercih ili Ankara olarak bilgisi verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu