Başvurular

TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı 2022

TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı

Teknik Muayene Birliği yani TÜVTÜRK İŞKUR iş ilanları kapsamı içinde yapılan 2 ilana göre araç muayene istasyonlarına 2 farklı ilanda işçi alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden yayına giren ilanlarda açıklanmıştır. Ortalama 5500 TL maaş ödemesi yapılacak.

Ankara araç muayene istasyonları ve tem Düzce ve Sakarya araç muayene istasyonlarında hizmet edecek personeller alınacak olup 2 ilanda da Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni personeli alımları yapılacak.

Ankara araç muayene istasyonları işçi alımı: yayına giren ilana göre adı altında hizmet etmek üzere teknisyen alımı minimum B sınıfı ehliyeti olan, tercihen D ve C sınıf ehliyetlere de sahip olan, bilgisayar kullanabilen, müşteri tatminiyeti bilincine sahip olan, askerlik görevini tamamlamış olan bireyler içinden alım yapılacaktır.

Öğrenim durumu itibari ile Meslek Liselerinin Makine, Tesviye, Otomotiv, Motorlu Araç Teknolojisi Makine Teknolojisi Metal İşleri, Elektrik-Elektronik, bölümlerinden herhangi birinden mezun olan bireyler alınacaktır. Başvurular 00006433253 iş ilan numarası ile alınacaktır.

Tem Düzce ve Sakarya araç muayene istasyonları işçi alımı: başvuru yapacak adaylar için MS Office programlarının kullanımına egemen olan yukarıda bulunan öğrenim şartlarını taşıyan, minimum B sınıf ehliyet sahibi, müşteri tatminiyetine önem veren 20 ile 40 yaş içinde olan bireyler içinden 00006389175 iş ilan numarası ile kamu personeli alınacak.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılır?

Ankara ilanına başvuru yapacaklar için başvurular 28 Aralık tarihinde sona erecek Düzce ve Sakarya ilanına başvuru yapacaklar için başvurular 1 Ocak 2021 tarihinde sona ereceği açıklanmıştır.

Başvurular yukarıda gösterilen İŞKUR iş ilan numaralarını İŞKUR ilanları üzerinden aratıp yapılacaktır. Sadece online başvurular kabul edilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu