Başvurular

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık 2022

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık 2022, iş başvuruları bölümünde TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR 13-17 Aralık

TÜSEB İstanbul ve Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı İŞKUR İlanları

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı güvenlik görevlisi alımı için ilana çıktı. Silahlı ve silahsız olarak iki ilan yayınlandı. Başvuru yapacak adaylara şartları sunuldu. İlana göre İstanbul 14 ve Ankara 11 kişi olarak işçi alımı yaşanacaktir.

Güvenlik görevlisi alımı silahsız 14 kişi 00006454168 iş ilan numarası olarak verildi.

İstanbul Koşuyolu Yerleşkesine alınacak Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik aracılığıyla tertip edilen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) (Silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir).

Başkanlık ihtiyaç duyduğu hizmet türlerinde/mesleklerinde alımların il düzeyinde karşılanması yoluna gidileceği için tabloda gösterilen başvuruya yapılacak ilde ilan tarihi saygınlığıyla ikamet ediyor olmak. (Başvurularda, bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.) En az ortaöğretim mezunu olmak. Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Güvenlik görevlisi alımı silahlı 11 kişi 00006454231 iş ilan numarası olarak sunuldu.

Ankara Aziz Sancar Araştırma Merkezine alınacak Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik aracılığıyla tertip edilen Özel Güvenlik Kimlik (Silahlı) Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) En az ortaöğretim mezunu olmak. Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Her iki ilanda ikamet şartı yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu