Başvurular

TÜSEB İŞKUR İş İlanı Yüksek Maaşla Personel Alımı 2022

TÜSEB İŞKUR İş İlanı Yüksek Maaşla Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde TÜSEB İŞKUR İş İlanı Yüksek Maaşla Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜSEB İŞKUR İş İlanı Yüksek Maaşla Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜSEB İŞKUR İş İlanı Yüksek Maaşla Personel Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı kamu personeli alımı yapılacak. Engelli nitelikte yapılacak ilanı görüntülemek isteyenler için haberimizi bir araya getirdik.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesine kamu personeli alımı yapılacağı belirtilmiş olup alımı yapılacak unvanlar 2 farklı unvanda olacak olup bu unvanların paylaşılan ilanda 2 adet Büro görevlisi alınacak olup iş ilan numarası ise 00006331967 ve 1 adet Grafik Tasarım görevlisi ve iş ilan numarası 00006331759 idari görevlisi olmak üzere 2 farklı unvanda 3 adet kamu personeli alımı yapılacaktır.

Başvurular İŞKUR’ dan

Başvurular ara başlığımızda da altı çizildiği üzere İŞKUR üzerinden yapıla bilecek olup unvanlar için gösterilen özel iş ilan numaralarını T.C kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra aratarak başvurularını tamamlaya bilecektir.

Belirtilen unvanlar başvuru yapa bilmek için gösterilen süreler ise alımlar bu ilan yayına girdiği tarih itibari ile alına bilecek olup en geç müracaatların 15 Ekim 2021 tarihine kadar son müracaatlar yapılacaktır.

Online olarak başvuru yapamayanlar için başvurular 2 değişik yöntem ile de yapıla bilecektir. Bunlardan biri alo 170 İŞKUR hattını arayarak yahut şahsen il şube müdürlüklerine yapıla bilecektir.

Kimler Büro Görevlisi Olabilir

Başvurular alttan bulunan öğrenim şartlarına sahip olan adaylar içinden alınacaktır.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı alan adaylar bu ilana başvuramayacaktır.

Bu ilana yalnızca kişisel durumu engelli olan yahut Asgari olarak engelli sayılacak adaylar başvuruda bulunacaktır.

Bilgisayar ile alakalı ofis programlarını kullana bilmek gerekmektedir.

Tercihen minimum 1 yıl işinde uzman olmak gerekiyor.

Öğrenim Şartı

Başvuru yapmak isteyen adaylar için minimum lisans mezunu adaylar başvuru yapa bilecektir.

YDS sınavından İngilizce Tercümanlığına başvuru yapacaklar için 90 puan almış olmak gerekmektedir.

Tasarım unvanına başvuru yapacaklar için herhangi bir KPSS puan şartı aranmamış olup EKPSS girmek gerekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu