Başvurular

TÜSEB 25 Personel Alımı İŞKUR Başvurusu 13-17 Aralık 2022

TÜSEB 25 Personel Alımı İŞKUR Başvurusu 13-17 Aralık 2022, iş başvuruları bölümünde TÜSEB 25 Personel Alımı İŞKUR Başvurusu 13-17 Aralık ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜSEB 25 Personel Alımı İŞKUR Başvurusu 13-17 Aralık ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜSEB 25 Personel Alımı İŞKUR Başvurusu 13-17 Aralık

TÜSEB Personel Alımı İlan Duyurusu

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı daimi işçi alımı İŞKUR başvuruları 13-17 Aralık 2021 tarihleri içinde alınacak. En az lise mezunu olan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Kadrolu alım ile işe yerleşecekler 14 kişi İstanbul ve 11 kişi Ankara olarak açıklanmıştır.

İstanbul Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş yahut İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak. Sınavın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. Sınav başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak. Kamu kurum ve kuruluşlarının alakalı disiplin mevzuatı ikaznca görevinden yahut meslekten ihraç edilmemiş olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak.

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak). Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını belgelemek. Güvenlik ve/yahut arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almamak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak, Valilik aracılığıyla tertip edilen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak. (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.) (Silahlı güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olanlar da başvuru yapabilir). Talepler İstanbul ili düzeyinde karşılanacağı için ilan tarihi saygınlığıyla İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak.

Ankara Devlet Personel Alımı Başvuru Şartları

İstanbul ortak şartlarının tamamı bu alımda da geçerli olacaktır. Ek olarak Ankara şehrinde ikamet edenlerin başvurusu alınacak.

Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Bu ilana başvuru yapacak adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden yapacaktır. 13 Aralık 2021 tarihinde verilen İŞKUR ilanları numaraları ile 17 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar elektronik başvuru yapabilirler.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu