Başvurular

TUSAŞ TAİ İş İlanları Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! 2022

TUSAŞ TAİ İş İlanları Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! 2022, iş başvuruları bölümünde TUSAŞ TAİ İş İlanları Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! ile ilgili bilgi aktaracağız. TUSAŞ TAİ İş İlanları Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TUSAŞ TAİ İş İlanları Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!

Ülkemizin uzay politikasında önemli bir işlevi olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii TUSAŞ aracılığıyla yayına giren iş ilanlarına göre adı altında çalıştırmak için yeni personel alımları başladı.

TAİ aracılığıyla alım yapılacak alanlarda KPSS şartı aranmıyor yeni yayına giren işçi alımı ilanına bağlı olarak yapılacak başvuru unvanları ve haberimizin detay kısmında bulunan tüm detayları ile ilgili daha bir çok şeyi bu yazımızda bulacaksınız. İşte TUSAŞ aracılığıyla yayına giren TAİ iş ilanları ve başvuru süreci aşağıdaki yazımızda.

tai-personel-alimi.jpg

TUSAŞ “TAİ” Hangi Branşlarda Alım Yapacak?

Yapılacak alıma ilişkin bir diğer merak edilen ise hangi branşlarda alım yapılacağıdır. Yayınlanan ilana göre alım yapılacak branşlar şu biçimde;

-İmalat Mühendisi alımı,

-Elektromanyetik ve Anten Tasarım Mühendisi alımı,

-Yetiştirilmek Üzere Mühendis alımı,

-Aviyonik Yazılım Mühendisi alımı,

-Aviyonik Mühendisi alımı,

-Lead Engineer alımı,

-Hava Aracı Siber Güvenlik Mühendisi alımı,

-PLM Mühendisi alımı

Tüm bu branşarda alım yapacak olan TÜSAŞ yani TAİ aranan niteliklere bağlı olarak bunun yanı sıra KPSS şartı istenmiyor.

tusas-personel-alimi.jpg

İmalat Mühendisi Alımı Mezuniyet Şartı

İmalat Mühendisi olarak aranan şartlarda Üniversitelerin Makine, Metalurji ve Malzeme, Havacılık, Uzay, Uçak, Elektrik, Elektronik veya İmalat Mühendisliği bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olması bekleniyor.

tusas-kamu-personeli-alimi.jpg

Elektromanyetik Ve Anten Tasarım Mühendisi Alımı Mezuniyet Şartı

Bu branşlarda yapılan alıma ilişkin üniversitelerin “Elektrik-Elektronik yahut Haberleşme Mühendisliği” bölümlerinden mezun olmak.

tai-kamu-personeli-alimi.jpg

Yetiştirilmek Üzere Mühendis Alımı Mezuniyet Şartı

Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak, Makine, Otomotiv, Elektrik- Elektronik, Elektronik Haberleşme, Bilgisayar, İmalat, Mekatronik, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden yeni mezun olan bireyler aranıyor.

Kamu personeli alımı başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu