Müşteri Hizmetleri

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turuncu Elma çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Turuncu Elma şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Turuncu Elma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Turuncu Elma Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin, iş yerinizin, ofisinizin veya diğer yaşam alanlarınız için gereksinim duyduğunuz bütün ürünler için Turuncu Elma sitesi kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük ve en geniş ürün yelpazesi bulunan sitedir. İnternet ortamına 2011 senesinde giriş yapan firma ilk olarak Gittigidiyor ile ürünlerini satışa sunmuş ve 130.000’i geçen satışları ile yüzde 99 müşteri tatminiyeti ile desteklenmiştir. Bir sonraki yıl n11’de başlayan aktif satışlar ile 50.000 ürünün satışı gerçekleştirilmiştir. 2015’te ise Hepsiburada ile anlaşarak bu platform üzerinden satışlarını sunmaya başlamıştır. Türkiye’nin en büyük 3 internet sitesinin en geniş kapsamlı ve güvenilir şifrketi olarak hizmet vermekteyiz.

Evinizin şık, rahat ve rahat olması, işyerinizin dekorasyonunun göze hitap edip müşterilerin dikkatini çekmesi için birbirinden farklı ürünleri, bütçenize uyacak biçimde en uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmayı görev haline getirdik. Küçük ev cihazlarınden spor ürünlerine, porselen yemek takımlarından, beyaz eşyaya bin bir çeşit bölümde mobilya ve dekorasyon ürünü sunan Turuncu Elma alanında başarılı olmasıyla birlikte Türkiye’nin en büyük e- ticaret sitesi olma özelliğini sağlamıştır.

Turuncu Elma çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Turuncu Elma Müşteri Hizmetleri Numarası

21 kişilik ekip ile hizmete bugün bile devam eden Turuncu Elma, kurduğu Turuncu Elma müşteri hizmetleri departmanı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetler için sizinle iletişim kurmaktadır. Almak istediğiniz ürünler ile ilgili bilgi almak veya ürünü aldıktan sonra karşı karşıya geldiğınız bir sorun ile ilgili destek almak için bizlerle iletişime geçebilir ve teknik destek ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlerin sorularına yanıt vermek için hazır olarak beklemektedirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Turuncu Elma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunan firma ile iletişime geçmek ve Turuncu Elma Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak maksadıyla hafta içi mesai saatleri civarında 0 (274) 232 12 83 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Sizleri bekletmeden müşteri temsilcilerim ile görüştürüyor ve sorununuzu gidermeyi amaçlıyoruz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Turuncu Elma müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Turuncu Elma Şikayet Hattı

Yüzde yüz müşteri tatminiyetini hedef olan firma, Turuncu Elma Şikayet Hattı ile sizlerden gelen şikayetleri, istekleri ve görüşleri dinlemekte ve kayıt altına almaktadır. Bizlere sunacağınız her bir fikir sizlere yeni ürünler ile geri dönüş yapmamızı sağlayacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Turuncu Elma müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Turuncu Elma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Turuncu Elma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Turuncu Elma çağrı merkezi numarasına 0850 532 46 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Turuncuelma Elkt. Tic. ve Bil. Tekn. San. ve Tic. Ltd. Şti
Telefon : 0850 532 46 96
E-mail: [email protected]
Adres: Zafertepe Mah. Afyonkarahisar Karayolu Bulvarı No:99 Kütahya

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Turuncu Elma iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Turuncu Elma sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Turuncu Elma iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Turuncu Elma iletişim bilgileri, Turuncu Elma telefon no, Turuncu Elma irtibat tel, Turuncu Elma canlı destek, Turuncu Elma müşteri temsilcisi, Turuncu Elma şikayet hattı, Turuncu Elma müşteri hizmetleri numarası, Turuncu Elma çağrı merkezi numarası, Turuncu Elma iletişim numarası, Turuncu Elma çağrı merkezi, Turuncu Elma müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu