Bilgi Arşivi

Turkuvaz Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Turkuvaz Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Turkuvaz Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Turkuvaz Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Turkuvaz Medya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Turkuvaz Medya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkuvaz Medya bünyesine dahil olup Turkuvaz Medya’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Turkuvaz Medya işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Turkuvaz Medya’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Turkuvaz Medya yahut diğer adı ile Turkuvaz Yayın Grubu, 2007 senesinde Çalık Holding aracılığıyla satın alınarak faaliyetlerine başlamıştır. Genel merkezi İstanbul Eyüpsultan’da bulunan Turkuvaz Medya, medya sektöründe faaliyet gösteren bir anonim şirketidir.

A TV, A Haber gibi televizyon kanallarının bunun yanında Sabah, Takvim ve fotoMaç gibi çok sayıda gazeteyi adı altında barındıran Turkuvaz Medya,  bunun yanı sıra radyo ve çocuk kanalları ile de hizmet vermektedir.

2013 senesinde Kalyoncu Holding’e satılan Turkuvaz Medya faaliyetlerini Türkiye Varlık Fonu altında sürdürmektedir. Ülkemizdeki iki ulusal sevkiyat ağından birine sahip olan Turkuvaz Medya bunun yanı sıra perakende pazarlama sektöründe de hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde 2.000’e yakın çalışanı ile Türk medya sektörüne yön veren Turkuvaz Medya 66 ilde 132 mağaza ve e-ticaret sitesi ile pazarlama aralında da çalışmalarını sürdürmektedir.

Turkuvaz Medya İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTurkuvaz Medya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkuvaz Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesinde bulunan çok sayıda televizyon kanalı ve gazeteler ile çok sayıda personel ihtiyacı bulunan Turkuvaz Medya, çeşitli kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları ile bu gereksinimini gidermektedir.

Bu bağlamda kariyer.net ve secretcv.com adresinde güncel olarak iş ilanları yayımlayan Turkuvaz Medya’da kariyer fırsatı yakalamak için yapmanın gereken tek şey bu adreslere giderek bir üyelik oluşturmak.

Üyelik işleminizi bitirdiktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren özgeçmişinizi hesabınıza yükledikten sonra kariyer portallarında bulunan onlarca iş ilanına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkuvaz Medya, ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bir platform olan Linkedln üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Bu bağlamda bu linke tıklayarak siz de şirketin Linkedln profiline ulaşabilir ve iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Secretcv.com ve kariyer.net adreslerini ayrı ayrı dolaşmanıza gerek kalmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız linkler yardımı ile bu portallarda bulunan güncel iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Turkuvaz Medya İş İlanları

Ülkemizin en medya topluklarından birisi olan Turkuvaz Medya adı altında çalışma fırsatı yakalamak için yukarıda verilen kaynakları ve sitemizi sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

Kariyer.net İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kargo Dağıtım Sorumlusu İstanbul (Tümü)
2 Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Bordro Yönetmeni İstanbul(Avr.)
4 Gece Video Editörü İstanbul(Avr.)
5 D&R Satış Müdürü İstanbul (Tümü) +3 il daha
6 Reklam Satış Yöneticileri Yetiştirme Programı İstanbul(Avr.)
7 D&R Bölge Müdürü Mersin +1 il daha
8 Avukat ( Sözleşmeler ) İstanbul(Avr.)
9 Avukat ( Dava ve Takip İşleri ) İstanbul(Avr.)
10 Avukat İstanbul(Avr.)
11 Alt Yazı Operatörü İstanbul(Avr.)
12 Dış Haberler Editörü İstanbul(Avr.)
13 Yayın Teknolojileri Uzmanı Ankara
Secretcv.com İş İlanları
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bordro Yönetmeni İstanbul Avrupa
2 Avukat (Sözleşmeler) İstanbul Avrupa
3 Avukat İstanbul Avrupa
4 Avukat (Dava Ve Takip İşleri) İstanbul Avrupa
5 Dış Haberler Editörü İstanbul Avrupa
6 Özlük İşleri Uzmanı İstanbul Avrupa
7 Alt Yazı Operatörü İstanbul Avrupa
8 Reklam Satış Yöneticileri Yetiştirme Programı İstanbul Avrupa
9 Gece Video Editörü İstanbul Avrupa
10 Kargo Dağıtım Sorumlusu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Tüm Türkiye

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu