Başvurular

TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu 15 Ekim Son 2022

TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu 15 Ekim Son 2022, iş başvuruları bölümünde TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu 15 Ekim Son ile ilgili bilgi aktaracağız. TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu 15 Ekim Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

TÜRKSAT Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvurusu 15 Ekim Son

TÜRKSAT kamu personeli alımları kapsamı içinde iş ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR resmi kurum dışı iş ilanları sayfası üzerinden yayına giren kamu personeli alımı ilanlarına göre TÜRKSAT Kurumu adı altında hizmet etmek üzere 9 memur alımı yapılacak.

TÜRKSAT adı altında hizmet etmek isteyenler için alımı yapılacak memur unvanın niteliği Finans uzmanı olduğu ve istihdam etmeye hak kazanan bireylerin daimi nitelikte çalışmaya hak kazandıkları bilgisi verildi.

Kimler Bu İlana Başvuru Yapabilecek?

Bu ilana KPSS minimum 80 puan almış olan adaylar başvuru yapa bilecektir.

Sınav başvurularına son gün itibari ile minimum YDS sınavından en a yeterli puana sahip olmak gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını tamamlamamış olan adaylar ilana başvuru yapmalarına engel durumları bulunmaması gerekiyor.

Yurtiçi ve yurt dışına seyahat engeli olmamak gerekiyor.

Öğrenim Şartları

Adayların 4 yıllık üniversitelerin, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, mühendislik fakülteleri ile fakültelerin, Avrupa birliği ve yerel yönetimler bölümlerinden lisans mezunu olmak gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Tarihi

https://kariyer.turksat.com.tr adresinde bulunan açık ilanlara başvuru yapılabilecektir. Elden yapılan başvuru kabul edilmeyecektir. Başvurular yalnızca elektronik ortamda gösterilen başvuru tarihleri içinde adresi üzerinden açıklamalar bölümünde bulunan başvuru formunun doldurulup iletilmesi yolu ile online olarak başvuru yapılacaktır.

Başvurular alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 15 Ekim 2021 tarihinde saat 23:59 da sona erecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu