Müşteri Hizmetleri

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turknet Kimdir?

1996 senesinde Türkiye’de bilişim alanında hizmet vermeye başlayan Turknet, bilişim sektöründe Türkiye’de ilk 100 firma arasına girmiş durumda. gelişmiş teknolojileri tercih ederek Türkiye’de hizmet sağlamakta olan Turknet her geçen gün kullanım alanını genişletmekte ve bilişim sektöründe üst sıralara doğru tırmanmaktadır. Turknet kendi geliştirdiği uygulamalarla bireysel ve kurumsal müşterilere üst düzey hizmet sağlamaktadır. AKN’siz internet hizmeti sunarak Türkiye’de birden çok müşterinin dikkatini çekmeyi başaran Turknet büyüyen iş dünyasında hatrı sayılır bir seviyeye gelmeye başlamıştır. Turknet Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Hizmet verilecek yerde telefon altyapısının olması yeterli gelmektedir. Şuan için Adsl hizmeti veren Turknet’in fiber optik kablo tesisi için yatırım ve arge araştırmaları son sürat devam etmektedir.

Turknet’in Avantajları

Turknet üyelerine 5 mühim avantaj sunacağını taahhüt etmektedir.

  1. Turknet 24 ay boyunca en iyi fiyat garantisini sağlamaktadır. Halihazırda üyelerine piyasaya göre uygun bir fiyat sağlamaktadır.
  2. Turknet sunmuş olduğu internet ve ses hizmetini tek faturada alabilme kolaylığı sağlamaktadır.
  3. Turknet kendi altyapısını tercih ederek bi hayli hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.
  4. Turknet tatmin edici bir müşteri deneyimi sağlamaktadır.
  5. Turknet alışılagelmişin dışında uygulamalar ve avantajlar sunarak müşteri tatminiyetini üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Turknet’in üyelerine sunmuş olduğu en mühim özellik hiç kuşkusuz AKN’siz (Adil Kullanım Kotasız) internet. AKN internette dolaşıp gezmeyi seven hemeh hemen her insanın duymaktan rahatsız olduğu bir terim. Gelişen teknolojiyle çoğu işlemin internetten yapıldığı dünyamızda hıza en fazla ihtiyaç duyduğumuz anlarda AKN sorunuyla karşılaşmamız çok moral bozucu olabilmektedir. Turknet bu alanda yoğunlaşarak her müşteri için AKN’yi kaldırarak daha iyi bir hizmet vermek için mühim bir adım atmıştır.

Turknet’in müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Turknet ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri paylaşabilir ve teknik konularda yardım alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Turknet ile alakalı görüş ve düşünceleri bizimle ve diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Turknet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası
0 850 288 80 80 
0 850 288 70 01

Turknet Faks Numarası
0 212 216 55 60

Turknet Müşteri İlişkileri Merkezi Adresi
Astoria AVM – Büyükdere Caddesi No:127, Kat:-3, 34394 Gayrettepe, İstanbul (Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00)

Arama Kelimeleri: turknet çağrı merkezi, turknet iletişim, turknet müşteri hizmetleri, turknet telefon numarası, turknet müşteri hizmetleri tel, turknet irtibat tel, turknet müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, turknet şikayetvar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu