Başvurular

Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Daimi İşçi Alacak 2022

Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Daimi İşçi Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Daimi İşçi Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Daimi İşçi Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türkiye Taşkömürü Kurumu 30 Daimi İşçi Alacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu aracılığıyla iş ilanları kamu ilan sayfası üzerinden yayınlandı. Yayınlanan iş ilanına göre Kurum adı altında hizmet etmek üzere farklı unvanlarda 30 adet kamu işçisi alımları yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için kurum 5 farklı unvanda alım gerçekleştirecek olup sırasıyla alımı yapılacak unvanlar 11 kişilik kontenjanda kaynak işçisi, 13 kişilik kontenjanda mekanizasyon ve pres işçisi, 4 kişilik kontenjanda talaşlı imalat işçisi, 1 kişilik kontenjanda ağaç işleri işçisi ve son kez 1 kişilik kontenjanda elektrik işleri ile uğraşacak işçi olmak üzere toplamda 30 kişilik alım yapılacaktır.

Özel Başvuru Şartları

Kaynak İşçisi: öğrenim şartı olarak kaynakçılık, metal işleri bölümlerinden yahut metal teknolojisi bölümünden mezun olma,

Mekanizasyon ve pres işçisi: liselerin makine, tesviye yahut makine teknolojisi bölümünden mezun olma,

Talaslı İmalat İşçisi:  liselerin Tesviye, Torna Tesviye, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol Torna, Bilgisayarlı Makine İmalatçılığı yahut Bilgisayar Destekli Üretim bölümünden mezun olma,

Ağaç İşleri İşçisi: liselerin Ağaç İşleri, Mobilya ve Dekorasyon, Ahşap Teknolojisi alanı, Mobilya ve İç Mekan Tasarım alanı bölümünden mezun olmak,

Elektrik İşçisi: Elektrik, Elektrik  Elektronik, yahut Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanının Elektrik Tesisatları ve pano monitörlüğü dalından mezun olma şartları ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 22 Kasım 2021 tarihi itibari ile alınacak olup en geç müracaatlar Zonguldak il şube müdürlüğüne gittikten sonra 26 Kasım 2021 tarihi itibari ile sona erecektir.

Başvuru kılavuzu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu