Başvurular

Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı 2022

Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türkiye Elektrik İletim (TEİAŞ) En Az Lise Mezun Personel Alımı

Türkiye Elektrik İletim işçi alımı ilanı paylaşımı yaptı. TEİAŞ işçi alımı başvuru şartları ve detayları verildi. En az lise mezunu adaylar içinden alım nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Başvuru aşağıda verilen şehirler bazında ilan numaraları ile birlikte internet ortamında yapılacak. İŞKUR ilanı başvuru o şehre yakın bölge şehirleri yapabilmektedir. Diğer şehirlerde oturanlar bu alımlara başvuru yapamaz.

Kura sonucu tespit edilen sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, sözlü sınav günü ve yeri kurumun (teias.gov.tr) internet sitesinden açıklamalacaktır. Bu açıklama tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgilerin adresine posta yolu ile bunun bunun yanında tebligat yapılmaz.

elektrik-iletisim-kurumu.jpg

TEİAŞ PERSONELİ NASIL OLUNUR?

Büro işçisi alımı 2 kişi; Lise ve dengi okul mezunu olmak. Engelli Sağlık Kurulu Raporu ile minimum %40 engeli olduğunu belgelendirmek. İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde gösterilen şartları taşımak. Öncelik Hakkına Sahip Olarak Başvuran Adaylar için Öncelik Durumunu Gösterir Belge olması gerekiyor.

Konya ve Kayseri şehrine alım yapılacağından bölge genelinden başvuru kabul edilecek. Başvuru Konya 00005901715 ve Kayseri 00005901724 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

Büro işçi alımı 4 kişi; Lise mezunu olması gerekiyor. Eski hükümlü yahut terörle karşılaşmada malul sayılmayacak biçimde yaralanan olduğunu belgelendirmek. Askerlikle ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak). İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde gösterilen şartları taşımak.

Başvuru Kayseri 00005901822, Isparta 00005901842, İstanbul 00005901940 ve Erzurum 00005901946 iş ilan numaraları olarak sunuldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu