Başvurular

Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı 2022

Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türkiye Belediyeler Birliği 9 Memur ve Kamu Personel Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği adı altında istihdam edilmek üzere 9 memur ve kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Başvurusu 15 Ekim 2021 tarihinde sona erecek.

Başvuru Şartları

Adayların 35 yaşını doldurmamış olması görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir, erkek adayların askerliğini yada muaf olmaları gerekmektedir.

Devlet güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekmektedir bu gösterilen şartları taşıyan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

turkiye-belediyeler-birligi.jpg

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların 2020 yılı KPSS P3 puan türünden minimum 80 puan almış olmaları, YDS sınavından B düzeyinde puan almış olmaları ve buna dair belgeleri olmaları gerekmektedir.

Üniversite Mezunu Olan Adaylarda Aranan Öğrenim Şartları

En az 4 yıllık eğitim veren hukuk, siyasi bilgiler, iktisadi, işletme, iktisadi ve idari bilimler, mimarlık, mühendislik fakülteleri ve fakültelerin avrupa birliği ve yerel yönetimler bölümerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 5 Ekim 2021 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Tunus Cad. No:12 Kavaklıdere-Çankaya /ANKARA adresine şahsen gidip yapabileceklerdir. Posta ve başka yollarla başvurular yapılmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu