Müşteri Hizmetleri

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi Numarası

Kurulduğu 1958 senesinden beri tüzel kişiliğe sahip ve kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşu olarak faaliyetlerini yürüten Türkiye Bankalar Birliği; finans sektörünün etkinliğinin ve veriminin artması, ülkeler arası güce ve büyüklüğe ulaşması maksadıyla çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1995 senesinde Birliğin merkezi Ankara’dan İstanbul’a taşınmıştır. Birlik, 1996 senesinde Avrupa Bankacılık Federasyonu’na üye olmuştur. 1997 senesinde Birliğe ait internet sitesi kurulmuştur. 1998 senesinde istatistiki veri tabanı kurulmuştur. 2006 senesinde internet ve mobil bankacılık istatistikleri yayınlanmaya başlamıştır. Birliğe ait Risk Merkezi numarası 444 99 69’dur.

Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası 0850 222 28 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Müşteri Hizmetleri Numarası

2017 senesinde dijital bankacılık istatistikleri yayınlanmaya başlamış olup bankacılığa ait tüm veriler eksiksiz bir biçimde internet mecrasında yerini almıştır. Paydaşlarının beklentilerini ve tatminiyetini düzenli biçimde ölçen, değerlendiren ve faaliyetlerinde girdi olarak kullanan Birlik, paydaşlarıyla güvene ve ortak akla dayalı, şeffaf ilişkiler kurma eğilimindedir. Teknolojik gelişmeleri yakında zamandan izleyen Birlik, ürün ve hizmetleri paydaşlarıyla birlikte verimlilik ve etkinlik bakımlarından sürekli olarak gözden geçirir ve katma değeri olacak biçimde iyileştirir. Birliğin müşteri hizmetleri vazifesini yerine getiren Bireysel Müşteri Hakem Heyeti numarası 0850 222 28 22’dir.

Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası 0850 222 28 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ortak akla dayanan ve paydaşların rasyonel gereksinimlerine yanıt veren çözümler üreten Birlik, birliğin saygınlığına ve başarısına katkı sağlayan paydaşlarının gayret ve çabalarını her daim takdir eden bir anlayışa sahiptir. Toplumsal kalkınmaya ve sürdürebilir büyümeye azami ihtimam gösteren Birlik, bankacılık sektöründe haksız yarışın önlenmesi ve mesleğin gelişmesi adına tüm olanaklarını olabildiğince seferber etmektedir. Birliğe ilişkin spesifik bir hususta bilgi almak için 0212 282 09 73 numaralı telefondan direkt bağlanılıp yetkililere anında ulaşılabilir.

Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 28 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği Şikayet Hattı

Kurumsal ve kapsayıcı yönetim anlayışına sahip Birlik, ülkede devam ettirilegelen tüm bankacılık faaliyetlerinin eksiksiz ve kusursuz biçimde yürütülmesi adına üzerine düşen tüm görevleri ve sorumlulukları yerine getirmektedir. Türk finans sektöründe farkındalık oluşturmaya çalışan Birliğe ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaralardan alakalılere rahatlıkla aktarılabilir.

Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı 0850 222 28 22 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Türkiye Bankalar Birliği müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türkiye Bankalar Birliği Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 28 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarasına 0850 222 28 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türkiye Bankalar Birliği
Adres : Nispetiye Cad. Akmerkez, B3 Blok, Kat 13, 34340 Etiler/İstanbul
E-Posta : tbb@tbb.org.tr
Genel Sekreterlik Telefon Numarası: 0212 282 09 73
Genel Sekreterlik Faks Numarası: 0212 282 09 46
Bireysel Müşteri Hakem Heyeti : 0850 222 28 22
Risk Merkezi: 444 99 69

Arama Kelimeleri: Türkiye Bankalar Birliği iletişim bilgileri, Türkiye Bankalar Birliği telefon no, Türkiye Bankalar Birliği irtibat tel, Türkiye Bankalar Birliği canlı destek, Türkiye Bankalar Birliği müşteri temsilcisi, Türkiye Bankalar Birliği şikayet hattı, Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi numarası, Türkiye Bankalar Birliği iletişim numarası, Türkiye Bankalar Birliği çağrı merkezi, Türkiye Bankalar Birliği müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu