Bilgi Arşivi

Turkish Technic İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Turkish Technic İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Turkish Technic İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Turkish Technic İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Turkish Technic İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Turkish Technic ’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkish Technic bünyesine dahil olup Turkish Technic iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Turkish Technic işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Turkish Technic’ in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları marka topluluğunun bir parçası olarak kurulan Turkish Technic, Türk Hava Yolları’nın bakım, onarım ve modifikasyon merkezidir. Tesisleri İstanbul’daki Sabiha Gökçen, Atatürk ve Esenboğa havalimanlarında bulunan Turkish Technic, Dünya’nın ileri gelen havacılık servis tedarikçilerinden biri olma özelliğini taşır.

Alanında uzman 8.600 personeli ile kaliteli ve kapsamlı bakım hizmeti sunan Turkish Technic, bunun yanı sıra Türk Hava Yolları pilotlarının da eğitildiği Aydın tesisinde de bakım üssü bulunmaktadır.

iki kıtada faaliyetlerini yürütmekte olan Turkish Technic ; mühendislik ve bakım faaliyetlerinin bunun yanında komponent bakım-yedek desteği, dizayn, sertifikasyon ve üretim alanlarında bir çok ülkeler arası havayolu şirketine hizmet vermektedir.

Turkish Technic İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTurkish Technic İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkish Technic İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Hava Yolları A.O grubunun bir parçası olan Turkish Technic, personel alımlarını resmi web adresi üzerinden ve kariyer.net adresinden gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Turkish Technic adı altında kariyer fırsatı yakalamak için yazımızın devamını okumayı unutmayın.

Kariyer.net adresi ülkemizde on binlerce firma ve şirketin personel alımları için kullandığı en popüler işe alım sitesidir. Her gün binlerce insan kariyer.net adresi üzerinden iş sahibi olmaktadır. Turkish Technic’de personel alımlarını bu site üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları üzerinden gerçekleştirmekte.

Kariyer.net kullanıcı hesabıniz yer almıyorsa Turkish Technic’e iş başvurusunda bulunmak için , sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan sayfadan saniyeler içinde üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Siteye üye olduktan sonra, güncel olarak hazırladığınız bir özgeçmişi hesabınıza yüklemelisiniz. Özgeçmişi hesabınıza ekledikten sonra Turkish Technic’in tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkish Technic’in işçi alımı yaptığı bir diğer platform resmî web sitesinde bulunan Kariyer sayfasıdır.  İnsan Kaynakları sayfasından ulaşabileceğiniz bir iş ilanlarına tıklayarak size en uygun olanına basit bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Turkish Technic İş İlanları

Uçak bakım ve onarım alnında önder bir marka olan Turkish Technic, profesyonel ve deneyimsiz bir çok adaya uygun iş olanakları sağlamakta. Sürekli olarak güncellenen ilanları ve başvuru platformlarını sitemiz aracılığı ile basit bir şekilde takip edebilir, siz de Turkish Technic adı altında bir iş sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkish Technic iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu