Bilgi Arşivi

Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Turkish Do&Co İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Turkish Do&Co’da çalışmak isteyenlere müjde! Turkish Do&Co iş ilanları, iş başvurusu, Turkish Do&Co işçi alımı haberleri makalemizde.

Turkish Do&Co bir ikram hizmeti olmakla birlikte Türkiye’de 9 havalimanında çalışmalarını yürütmektedir. Trabzon, Antalya, Muğla, İzmir, Ankara, İstanbul, Adana  örnek verilebilecek şehirler içindedır. 

Do&Co hava yolu alanında hizmet veren bir ikram şirketi olmakla birlikte ilk çalışmalarına Avusturya’da başlamıştır. Bu firma ile çalışmak isteyen bireyler yayına giren iş ilanlarını takip ederek gerekli bilgileri alabilmektedir. 

Turkish Do&Co İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTurkish Do&Co İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkish Do&Co Güncel İş İlanları

Turkish Do&Co, havalimanlarında ve seyahat noktalarında hizmet veren bir ikram şirketi olması sebebiyle 7/24 hizmet vermektedir. Bu nedenle çalışanlar vardiyalı çalışma sisteminde işlerini yürütmektedir. Bu firma ile çalışmak isteyen bireyler kariyer.net, personelalimi.net gibi sayfalardan gerekli bilgileri elde edebilir.

Bu firmada bulunan mutfak, hizmet gibi birden fazla bölüm, çalışanlara geniş iş olanakları tanımaktadır. Bu firma ile çalışmak isteyenler kendilerine uygun olan bölümlerde bulunan pozisyonları inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler.

Turkish Do&Co İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkish Do&Co, kendisi ile çalışmak isteyen bireylere birden fazla alanda iş olanağı sağlamaktadır. Bu olanakları değerlendiren bireyler kendilerine uygun olan pozisyonlarda başvuru yapmakta ve sonuç beklemektedir. Bu şirkete başvuruda bulunmak için şirketin ana sayfasında bulunan başvuru formu doldurulmalı ve siteye iletilmelidir.

Bunun bunun yanında bireyler önceden hazırlayacakları cv ile birlikte firma ile birebir görüşme sağlayarak da başvuru yapabilmektedir. Her iki başvurunun sonucu insana e-posta yahut telefon yoluyla bildirilmektedir.

Turkish Do&Co İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Seyahat noktalarında 7/24 hizmet veren Turkish Do&Co ikram şirketi, kendi adı altında çalışmak isteyen bireylere birden fazla alanda iş olanağı tanımaktadır. Bu iş olanaklarından bazıları aşağıda sırası ile listelenmiştir.

  • Aşçı
  • Aşçı Yardımcısı
  • Genel Başvuru
  • Bulaşıkhane Elemanı
  • Temizlik Görevlisi
  • Oto Bakım Teknisyeni
  • Bina Bakım Teknisyeni
  • Gıda Teknikeri
  • Şoför
  • Mutfak Ekipmanları Teknisyeni

Bu iş olanaklarının her biri ayrı bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Misal verilecek olursa şoför olmak isteyen bireylerin yeterli düzeyde ehliyete sahip olması beklenmektedir. Mutfak bölümünde çalışacak olan bireylerden ise el becerisinin yüksek olması ve lezzetli ürünler çıkarması talep edilmektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz bölümler ile ilgili detaylı bilgilere sahip olmanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu