Müşteri Hizmetleri

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkish Cargo

Turkish Airlines bünyesinde hizmet veren kargo şifrketidır. Dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Türkiye içinde yapılacak olan gönderimlerin bunun yanında özellikle yurtdışına yapılacak olan gönderimlerde de bi hayli hızlı ve kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır. Türkiye için yapılacak olan kargo gönderimlerinin bunun yanında posta, özel kargo, genel kargo, kargo acenteleri, uçak kiralama gibi birden fazla farklı hizmet seçeneği ile istekleri karşılamaktadır.

Profesyonel kadroyla verilen hizmetler aracılığıyla daha kısa zaman zarfında gönderilerin ulaştırılması sağlanmaktadır. Uçak ile yapılacak gönderimler gösterilen şehirlere yahut ülkelere daha kısa zaman zarfında ulaştırılmaktadır. Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerin bunun yanında yurtdışında bulunan acenteler ve ofisler aracılığıyla birden fazla farklı ülkede hizmet veren firmalar içinde bulunmaktadır.

Hızlı Gönderim

Uçak ile yapılacak olan gönderimler daha kısa zaman zarfında gösterilen şehirlere yahut ülkeleri ulaştırılmaktadır. Bunun yanında yetkili acentelerinden kabul etmiş olduğu kargolar ile yapılan gönderimlerin kısa bir sürede teslim edilmesini sağlayan firma yapmış olduğu her çalışma ile müşteri tatminiyetini sağlayarak hizmet vermektedir. Geniş filosu ile yapmış olduğu çalışmalar neticesinde her şehirde isteklerinizi karşılamaya devam etmektedir.

İnternet üzerinden verilen hizmetler özellikle gönderim yapanların kargo takip işlemleri ve birden fazla farklı hususta yardım almasını sağlamaktadır. Merak edilen her türlü konu ile ilgili internet üzerinden yapılacak olan işlemler aracılığıyla şirketin e ticaret sitesi üzerinden gerekli işlemler basit bir şekilde yapılabilir. Geniş hizmet seçeneğe ile çalışmalarını sürdüren firma kargo gönderim işlemlerini profesyonel bir biçimde yapmaktadır.

Uçak Kargo Hizmeti

Türk hava yolları bünyesinde kurulmuş olan şirket 1936 senesinden ibu yana kargo hizmeti vermektedir. Uluslararası yapılan taşıma işlemleri aracılığıyla posta ve mühim dokümanların daha kısa zaman zarfında kargo ile ulaştırılması sağlanmaktadır. Özellikle uzun senelerdır bu alanda verilen hizmetler aracılığıyla firma yapmış olduğu her çalışma neticesinde sorunsuz biçimde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

35 ton kapasiteli ve bunun bunun yanında 65 ton kapasiteli kargo uçaklarıyla hizmet vermektedir. Yeterli kapasitesi yapılan her talebi karşılamak adına imkan sağlamaktadır. Uluslararası yapılan kargo taşımacılık hizmetleri hususunda özellikle tercih edecek firmalar içinde bulunmaktadır.

Turkish Cargo’nun çağrı merkezi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, kayıp bagajlar için telefon numarası ve kargo takip bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerden Turkish Cargo ile iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunlarla alakalı teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Turkish Cargo ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Turkish Cargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 07 77

Yurtiçi Kayıp Bağajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
+90 212 444 08 49

Yurtdışı Kayıp Bagajlar için Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0850 333 08 49

Turkish Cargo Takip Linki
Turkish Cargo Takip

Arama Kelimeleri: turkish cargo iletişim, turkish cargo telefon numarası, turkish cargo çağrı merkezi, turkish cargo müşteri hizmetleri, turkish cargo takip, turkish cargo irtibat tel, turkish cargo şikayetimvar, turkish cargo şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu