Bilgi Arşivi

Turkish Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Turkish Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Turkish Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Turkish Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Turkish Bank İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Turkish Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkish Bank bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Turkish Bank işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1982 senesinde İstanbul şubesini açan Turkish Bank, aslında Kıbrıs’ta kurulmuş olan bir kurumdur ve İstanbul şubesini açarak Türkiye’deki hizmetine başlamıştır.

1988 senesinde İzmir ilinde bir şube daha açarak kendisini daha da ilerletmeye devam etmiştir. 27 Aralık 1991 tarihinde yabancı banka sıfatından arınarak yeni adını elde etmiştir.

2019 yılı verilerine göre 11 ATM’si bulunan Turkish Bank, tam 10 ilde hizmet vermeye sürdürmektedir.

Turkish Bank İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTurkish Bank İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkish Bank İş İlanları

Turkish Bank kendi adı altında çalışmak isteyen bireylere üç kategori sağlamaktadır: öğrenci, profesyonel birey ve yeni mezun olmuş bireyler.

Bu üç kategori aracılığıyla Turkish Bank’ın işçi alımı hususunda cömert olduğu da anlaşılmaktadır. Aynı zamanda herhangi bir bölüm yahut alan zorunluluğu belirtmeyen Turkish Bank, herhangi bölümden birisinin başvurusunu onaylayabilmektedir.

Turkish Bank adı altında çalışmak isteyen bireyleri seçerken yazılı ve sözlü sınavlar uygulanabilmektedir. Lakin daha çok tecrübe gerektiren pozisyonlara yapılan başvurular mülakat ile değerlendirilmektedir.

Buna benzer detaylı bilgilere Turkish Bank web adresinden ulaşabileceğiniz gibi alakalı ilan sitelerinden de varabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Dönemsel Takım Arkadaşıİstanbul(Avr.)

Turkish Bank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkish Bank adı altında çalışmak isteyen bireylerin merak ettiği konulardan birisi de bu kuruma nasıl başvuru yapılacağıdır.

Başvuru yapmak isteyen bireyler Turkish Bank resmi web sitesine göz atarak burada bulunan İnsan Kaynakları bölümüne ulaşım sağlamalıdır.

Burada bulunan ön başvuru formu eksiksiz bir biçimde ve doğru bilgiler ile tamamlanmalıdır. Aynı adımlar diğer ilan sayfalarında bulunan başvuru formlarında da uygulanmalıdır.

Turkish Bank İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Turkish Bank ile çalışmak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri pozisyonlar aşağıda listelenmiştir.

  • Çaycı
  • Gişe Görevlisi
  • Güvenlik Görevlisi
  • Saha Satış Personeli
  • Bireysel Müşteri Temsilcisi
  • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Yukarıda bulunan pozisyonlar, başvuru yapmak isteyen bireylerin çalışabilecekleri alanlardan buluşmaktedir.

Turkish Bank’ın sunduğu bu pozisyonlardan birinde yer almak isteyen bireyler alakalı çalışma alanı ile ilgili detaylı araştırma yapmalıdır.

Çünkü her alan ayrı bir bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu bilgilere de Turkish Bank resmi web sitesinden ulaşılması olabilecekdür.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu