Mobil Hatlar

Turkcell Yıllık Paketleri ve Katlama Kampanyası

Turkcell Yıllık Paketleri ve Katlama Kampanyası, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Yıllık Paketleri ve Katlama Kampanyası ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Yıllık Paketleri ve Katlama Kampanyasınin detayları yazımızda..

Turkcell Yıllık Paketleri ve Katlama Kampanyası

Turkcell 2021 senesinde yıllık paket fırsatı ile geri döndü. Temmuz ayı sonu itibariyle sunulmuş olan yıllık paket avantajları ile bütçelerde dev indirimler gerçekleşmekte. Turkcell’in yıllık paket avantajlarından 365 gün boyunca faydalanabilirsiniz. Dakika, sms, internet ve Turkcell’in dergilik uygulaması içinde kullanabileceğiniz bol internet seçenekleri için yıllık paketlere siz de üye olabilirsiniz.

Turkcell’in yıllık paket fiyatları 12 ay boyunca sunulmakta ve bu 12 ay sunulan yıllık paket ücreti aylık olarak taksitlendirmektedir. 12 ay boyunca taksitlendirilen yıllık paketler Turkcell abonelerine büyük kolaylık sağlayacak.

Yıllık Paketlerde Paket Aşımı ve Faturalandırma

Turkcell yıllık paket satın alan bireyler ilk 3 ay boyunca aylık olarak maksimum kullanım kotası dolduğunda tarifelerinde yavaşlama yada bitme yaşanacaktır. Paket bitmesi içerisinde telefonunuza bir bildirim gelir ve kullanım haklarınız o anda size sunulur.

Turkcell’in yıllık paket servislerinden cayma veya iptal etme gibi durumları söz konusu olan bireyler yıllık olarak satın almış oldukları paket üzerinden yaptırım uygulanır.

Paket bitimi ardından kontrat olmadan uygulanan paket o anki güncelliği ile kullanılabilir. Turkcell’in faturasız paketlere daha daha kapsamlı kapsamlı bilgilerine Turkcell’in Online olarak sitesinden ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Turkcell’in yapmış olduğu yıllık paketlerde paket aşımı sorunu artık yok. Bunun yerine Turkcell sizlere mesaj olarak veya Turkcell kalan kullanım haklarınızı ulaştırmaktadır.

Turkcell Yıllık Paketleri

Turkcell’in 5, 10, 20, 500 ve 1000 dakikalık yıllık paketlerinden 5-10- 20 GB’lık internet yıllık paketlerinden faydalanabilmek için en yakın Turkcell mağazasını ziyaret edebilirsin veya Turkcell’in dijital operatör uygulamasını tercih ederek da ulaşabilirsin.

Turkcell yıllık kullanım paket içerikleri;

 • 100 GB internet 10000 dakika konuşma paketi
 • 150 GB internet 20000 dakika konuşma paketleri
 • 200 GB internet ve 20000 dakika konuşma paketi
 • 300 GB internet 20000 dakika konuşma paketi
 • 500 GB internet 20000 dakika konuşma paketi

Yukarıda sayılmış olunan Turkcell paketler yıllık olarak alınıp aylık olarak taksitleri bölünerek ödenebilmektedir. Yıllık paketler aracılığıyla kullanmış olduğunuz paketiniz ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanıma tabi olmuş olacaktır.

Turkcell Yıllık Katlama Kampanyası

Turkcell yıllık paket kampanyası tarifelerinde esas kabul gören şey şudur; aylık alınan ana internet kotası dışında yıllık taahhüt verildiğinde bu internet 2 katına katlanmaktadır. Paket olarak alınabilecek olan kampanyalı Turkcell tarifeleri ücret değişikliği olmadan yıllık olarak faturalandırıldığında 2 katı internet konuşma hakkı sunulmaktadır.

Yıllık katlama kampanyası kapsamı içinde kullanılmayan içerikler bir sonraki aya devretmezler. Yıllık katlama kampanyası kapsamı içinde bulunan her paket içeriği insana aittir. Bir başka insana gönderebilme, aktarma veya devretme gibi durumlar söz konusu değildir.

Turkcell Platinum Maksi Paketi

Turkcell Platinum Maksi Paket içinde bi hayli zengin internet, dakika ve sms paketi barındırmaktadır. Turkcelliler içinde sınırsız konuşma olanağı sunan bu paketin içeriği aylık ve yıllık olarak değişmektedir.

Turkcell Platinum maksi paketi yıllık katlama kampanyaları içinde yer alır. Aylık paket kapsamı içinde içinde 8 GB interneti yer alırken, yıllık katlama kampanyasından faydalanan Platinum maksi paketi 16 GB internet sağlamaktadır.

Yıllık taahhüt verildiğinde 16 GB internet paketi fırsatından faydalanabilmek için Turkcell’in dijital operatörüm kanalı üzerinden yahut Turkcell merkezlerine gelerek paket ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Maksi Paket İçeriği

Turkcell Platinum maksi paketi sahip olanlar 16 GB internet fırsatından ve 2000 dakika konuşma fırsatından faydalanabilirler. Turkcell seneler içinde sınırsız konuşma olanağı tanıyan bu paket yıllık faturalandırılmadığı takdirde 119 TL aylık olarak ödemesi bulunmaktadır. İsterseniz ödemeyi taksitlendirerek kullanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Maksi Paket Hediyeleri

Turkcell platinum maksi Paket kapsamı içinde bip uygulaması içinde görüntülü konuşma ve mesajlaşma olanağı tanıyan ek 5 GB internet hakkı verilmektedir.

 • Paket kapsamı içinde Fizy uygulamasında özel olarak müzik dinleyebilmenizi sağlayacak olan 5 GB Turkcell internet armağan edilmektedir.
 • Turkcell lifebox uygulamasını da kullanılmak üzere 5 GB armağan internet sunulmaktadır.
 • Turkcell dergilik uygulamasından her yerde dergi okuyabilmeniz için ücretsiz bir biçimde paket dışı okuma hakkı sunulur.
 • Turkcell’in salla kazan tarifesini her hafta bedava internet haklarından faydalanabilme olanağı sunulacak biçimde hazırlanmış paket içeriğine sahiptir.

Sizde kısa bir sürede Turkcell Platinum tarifesine gelerek bunun bunun yanındalıklı dünyasından faydalanabilirsiniz.

Paket kullanımları yurtdışında da geçerlidir. Her gün olarak kullanılan dakikalar hem Türkiye’de hem de yurtdışında kullanılabilecek biçimde günlük ek ücret karşılığında kullanım hakkı tanınmaktadır. Turkcell Platinum paketinden yararlanmak isteyen bireylerin Turkcell bireysel faturalı ses hattı müşterisi olmaları gerekmektedir.

Platinum Maksi Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum maksi paketini telefona yapmak isteyen bireyler telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile PMAKSI yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilirler. Paket içinde kullanılmayan internet veya dakikalar sonraki aya devretmez.

Turkcell Platinum Ekstra Paket

Turkcell Platinum ekstra paket yıl boyunca kullanabileceğiniz ve ekstra katlanabilir kampanyası içerisinde bulunan bir paket olma özelliğini taşır. Aylık olarak 20 GB internet fırsatlarından ve her yöne konuşabileceğiniz aylık 2000 dakika konuşma paketi fırsatından yararlanabilmek için Turkcell Platinum ekstra paketinin telefonunuza yüklemelisiniz.

 • Bunun için aylık ödeyeceğiniz ücreti 139.90 TL’dir.
 • Yıllık faturalandırma üzerinden aylık ödeyeceğiniz bu miktarı taksitlere bölebilirsiniz.

Turkcell Platinum Black Maxi Paket

Turkcell Platinum Black Maxi Paket içerisinde 169,90 TL karşılığında 25GB internet ve 2000 dakika her yöne konuşma hakkını Turkcell Platinum Black Maxi paketini satın alarak kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu