İnternet

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır, mobil hatlar bölümünde Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır Neredeyse aşağı yukarı her telekomünikasyon şirketi, kullanıcıları için ücretsiz konuşma, SMS ve internet paketleri kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Ülkemizde hizmet veren en büyük üç operatörden birisi olan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom şirketlerinin, üyelerine sunduğu kampanyalardan ve avantajlı paketlerinden söz edeceğiz. Günümüzde SMS uygulamalarının yerini internet üzerinden haberleşmeyi sağlayan uygulamalar aldı diyebiliriz. Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Lakin mobil internet ve kablosuz internet gibi özelliklerden uzak kaldığınızda SMS çok bi hayli hızlı bir iletişim aracıdır. Turkcell Bedava SMS kampanyaları ile kısa mesajlaşmanın faydalarından faydalanabilirsiniz. Lakin yalnızca Turkcell değil, Vodafone ve Türk Telekom da üyelerine bedava SMS kampanyaları düzenlemekte.

Turkcell Ücretsiz SMS Kampanyaları

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Türkiye’nin en fazla müşteriye sahip olan Turkcell, üyelerine bedava SMS ve bedava internet kampanyaları düzenlemekte. Sizlere kısaca bu paketlerden söz edeceğiz:

Turkcell bedava SMS paketlerinden yararlanmak istersen EVET yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilir ve hattınıza 100 ve 250 SMS arası değişen paketi tanımlayabilirsiniz. Bu SMS paketini haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.

Turkcell’in abonelerine sunduğu kampanyalardan bir diğeri olanni SURPRIZ yazıp 2222’ye göndererek hattınıza tanımlatabilirsiniz ve sürpriz bedava SMS’lerin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava 100 Mesaj Paketi Kampanyası

Turkcell abonelerinin bedava sms kazanabilecekleri bir başka bedava sms yöntemi ise 100 sms paketi yöntemidir. Aboneler telefonlarının mesaj bölümü üzerinden “SMS” yazarak 2222’ye mesaj göndermeleri durumunda turkcell aracılığıyla ücretsiz 100 sms kazanırlar. Bunun dışında yine mesaj olarak “GEL SMS” yazarak yine 2222’ye mesaj gönderen aboneler ücretsiz 30 sms kazanabilmektedirler.

TURKCELL BEDAVA SMS PAKETİ VE KAMPANYALARI 2021

Vodafone Ücretsiz SMS Kampanyaları

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır

Müşterilerine en fazla Bedava SMS kampanyaları sunan operatörlerden birisi olan Vodafone, abonelerine bu hususta çok fazla şans tanımakta. Siz de Vodafone abonesiyseniz ayda 300, günde 10 SMS hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone ücretsiz SMS promosyonlarından yararlanmak isteğe göre aşağıdaki tavsiyeleri takip edebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Nasıl Yapılır?

Vodagone operatörüne bağlı olan aboneler vodafone.com.tr adresine girerek sisteme giriş yapabilir ve telefonlarına gelen şifreyi 7000’e kısa mesaj gönderin. Telefonunuza gelen yanıtla sisteme giriş yapın ve karşınıza gelecek kutucuğa SMS göndermek istediğiniz numarayı ve kendi numaranızı girerek ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Dilerseniz aynı işlemleri Google Playstore mağazasından telefonunuza indirebileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden de uygulayabilirsiniz. Vodafone şifrketi aracılığıyla hazırlanmış olan sms kampanyaları aşağıda açıklanmıştır.

Vodafone bedava sms kampanyaları;

 • Vodafone Her Yöne Bedava 100 SMS
 • Vodafone Her Yöne Bedava 250 SMS
 • Vodafone Her Yöne Bedava 500 SMS
 • Vodafone Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası
 • Vodafone Online Self Servis ile Bedava SMS Kazanma
 • Vodafone SURPRİZ SMS Kazanma

VODAFONE BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Türk Telekom Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir?

Turk Telekom yeni abonelerine ücretsiz SMS hizmetleri sağlamaktadır. Türk Telekom’un yeni aboneleri “DENEME” yazarak 5555’e SMS gönderebilir ve telefonlarına anında tanımlanacak 500 dk. 500 SMS ve 500 MB internetten yararlanabilir. Türk Telokom aracılığıyla kullanıcılara bedava sms kazandıran bazı kampanyalar şu biçimdedir.

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları;

 • Türk Telekom Selfy Bedava SMS
 • Türk Telekom Hediye SMS Kazanma
 • Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan
 • Türk Telekom Lira Paylaş SMS Hakkı Kazan
 • Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava SMS
 • Türk Telekom İletişim İzni Ver Bedava SMS Kazan
 • Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI

Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava Sms Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile alakalı sizler de bedava sms kazanma taktiklerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirisiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu