Mobil Hatlar

Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi

Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketinin detayları yazımızda..

Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi

Turkcell abonelerine ve yeni gelen abonelerine yapmış olduğu turbo fırsat paketi ile yüzleri güldürmeye devam etmekte. Faturalı veya faturasız hatlara özel olarak sunduğu cazip teklifler ile çokça tercih edilen bir operatör olan Turkcell yenilediği ve geliştirdiği paketlerini 2021 senesinde da sizlere sağlamaktadır. Turkcell Turbo Süper Fırsat paketi cazip paket içerikleri ile Turkcell satış noktalarında.

Paket içeriklerini bi hayli geniş çaplı yapmaya çalışan Turkcell turbo süper fırsat paketi ile birden fazla ihtiyacı karşılamaktadır. Yıllık olarak herhangi bir taahhüt vermeden satın alabileceğiniz bu paketin içeriğine dair bilgileri yazımız da sunacağız.

Bu yazı Turkcell’in turbo süper fırsat paketini satın almak isteyen ve ilk defa Turkcell’e geçen paket fırsatlarından yararlanmak isteyen kullanıcılara bir bilgi niteliğinde olacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paket İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell’in yapmış olduğu paket avantajları internet, dakika ve sms içeriklerini barındırır. Bu içeriklerin birçoğu her yöne kullanılabilme hakkı bulunduğu gibi bir çoğu da yalnızca Turkcell’liler içinde kullanım hakkı bulundurur.

 • Turkcell Turbo Süper Paket içeriğinin detaylarına bakacak olduğumuzda çeşitli sms, dakika ve internet fırsatları sunulmaktadır.
 • Paket içinde her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika, 100 sms ve 8 GB internet hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Turbo Süper Paket 8 GB Paketi Aylık Fiyatı

Operatörlerin paket ücretlendirmeleri faturalı ve faturasız oluşlarına göre değişmektedir.

 • Eğer paket kullanıcısı 12 aylık taahhüt sözünün vermeden paket satın alırsa ödeyeceği miktar farklı olmaktadır.
 • Taahhüt vererek 12 aya taksitli bir biçimde bölümlendirip alınan paketin aylık tutarı da buna göre değişim gösterir.
 • Turkcell turbo süper paketi 8 GB tarifesi yıllık olarak taahhüt üzerinden yapıldığında aylık 44 lira olarak ücretlendirilmesi bulunur.
 • Taahhüt hakkını kullanmadan paket içinden yararlanmak isteyen bireylerin aylık olarak 55 TL ödemeleri gerekir.
 • Herhangi bir durumda paketten çıkmak durumunda kalırlarsa 55 TL üzerinden son faturalandırma yapılmaktadır.
 • Turkcell turbo süper fırsat paketinden taahhüt olmadan yararlanmak isteyen bireyler 55 TL ödemelerinin bunun yanında internet paketini 4 GB olarak kullanabilmektelerdir.

Turkcell Turbo Süper Fırsat Paketi Ekstra Hediyeleri

Pek çok operatör, paket olarak yapmış olduğu ve yıllık üzerinden ücretlendirme yaptığı iyi tarifeler için kendi hazırlamış olduğu uygulamalar içinde kullanabileceği ekstra avantajlar sunar. Bu avantajların içeriği genelde internet paketi olabilmektedir.

Turkcell turbo süper fırsat paketine yıllık olarak taahhüt üzerinden satın alan bireylere özel olarak belirli ek armağanler sunulmaktadır. Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanılabilecek 1 GB’lık armağan internet sunulur.

 • Turkcell bu paket içeriğini yıllık taahhüt üzerinden satın aldığınızda ücretlendirmede biraz daha uygun bir fiyat sağlamaktadır.
 • Aylık olarak telefonlarınıza tanımlanan 8 GB’lık internet aslında taahhütsüz 4 GB’lık internet taahhüt sunulduğunda armağan olarak ikiye katlama kampanyası kapsamı içinde 8 GB olacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paketten Kimler Faydalanabilir?

Turkcell turbo süper paketinden yararlanmak isteyen bireylerin ilk olarak telefonlarını Turkcell’e taşımaları gerekmektedir. 90 gün içinde telefon numaralarını Turkcell’e taşıyan yahut ilk defa Turkcell hattı olan bireylerin bu fatura içinden yararlanmaları olabilecekdür.

Turkcell turbo paket faturalı hattı bulunan bireylere özel olarak hazırlanmıştır. Bu bireylerin taahhüt vermelerinden dolayı armağan avantaj olarak sunduğu imkanlardan faydalandırılmaktadır.

Turkcell Turbo Süper Paket Fırsatı Nasıl Yapılır?

Turkcell Turbo Süper Paket içeriğini telefona uygulamak isteyen bireyler kısa mesaj yolu ile yapabilirler. Onun dışında Turkcell’in yapmış olduğu dijital operatör uygulaması üzerinden bu paketle bularak telefona tanımlayabilirsiniz. Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayarak da konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Turbo Süper Fırsat yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli gelmektedir. Bunu gönderdikten sonra yıllık olarak aboneliğiniz başlamış bulunacaktır.

Turkcell Turbo Süper Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell turbo süper paketi içindeki avantajlardan yararlanmayı kişisel nedenlerden dolayı iptal etmek ve bu paketten ayrılmak isteyen bireylerin eğer belirli bir taahhütleri yer alıyorsa paket içinde yararlanmış oldukları indirimli miktardan yararlanmaları olabilecek değildir.

Eğer taahhüt süresi bitmeden böyle bir durum yaşanıyorsa iptal durumunda son ödenecek faturaya indirimli fiyatı dışında bir faturalandırma yansıtılacaktır.

 • Turkcell turbo süper fırsat paketini iptal etmek isteyen bireylerin telefonun mesaj kısımlarına büyük harfler ile İptal Yıllık Turbo yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli gelmektedir.

Bunun dışında müşteri hizmetlerini arayarak da paket iptali için bildirimde bulunabilirsiniz ve bu görüşme sırasında paketinizi iptal etmenizden dolayı yapmanız gerekecek olan ödeme miktarını da öğrenebilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell Genç üyelerine özel olarak kampanyalarını sunmaya devam etmekte. 2021 senesinde bedava internet kazanmak isteyenler GNC uygulamasını telefona yükleyerek Çatlat uygulaması aracılığıyla bedava internet kazanabilirler.

Çatlat uygulaması içinde karşınıza çıkan yumurtayı kırarak haftalık bedava internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell hattına sahip olanların GNC yani gençlere özel yapmış olduğu paket içeriklerine bakarak bedava internet kazanmaları olabilecekdür.

Turkcell Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell dergilik uygulaması içinde kullanabileceğiniz internet paketi olabilecekdür. Turkcell’in dergilik uygulamasını indirdiğinizde telefonunuzda 1GB’lık bedava internet paketi gelecektir.

Kampanya kapsamı içinde 1 GB’lık bedava internet paketinden bir hafta faydalanabilirsiniz. Dergilik uygulamasını akıllı cihazlarına indiren Turkcell kullanıcıları bedava internet paketinden faydalanabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu