Mobil Hatlar

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatlarınin detayları yazımızda..

Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları

Taşınabilir ev interneti olarak anılan Turkcell superbox internette vakit geçirmeyi daha kolay hale getiren cihazlardan biridir. İçerisinde bulunan sim kart hattı ile yüksek fiber hızda internet bağlantısı fırsatı sunan superbox Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanarak kesintisiz internet fırsatı sağlamaktadır.

Diğer modemlere göre kablosuz internet özelliğine sahip olan superbox istediğimiz her yerde rahatça kullanılabilir. Eğer evde fiber alt yapısı yoksa Turkcell superbox ile olabilecekdür olacaktır. Herkes yazlıkta, arabada, tatilde yani istediği heryerde ev internetini taşıyabilir.

Turkcell Superbox Fiyatı 2021 Nedir?

Taşınabilir internet servisleri içinde sunduğu yüksek performans ile öne çıkan Turkcell Superbox fiyatı, Superbox modem ve tarife seçimine göre değişiklik gösterebilmektedir. Kullanıcılara yüksek hız deneyimi sunan Turkcell Superbox, modem fiyatını kullanıcıdan almamaktadır. Taahhütlü abonelik ile indirimli Superbox fiyatı 2021 yılı için en düşük 159,9 TL olarak açıklamalmuştur.

 • Yalnız Turkcell superbox fiyatı alınacak pakete göre değişiklik gösterir.
 • Paketin fiyatı belirlenirken içinde yer ala n internet kapasitesi dikkate alınır.
 • Alınacak paketler için en yüksek fiyat aralığı genelde sınırsız paket için geçerlidir.
 • Bu paketler 24 ay taahhütlü olacak biçimde alınır ve ödemeler aylık olarak yapılır.
 • Superbox alım süreci klasik modemlere kıyasla daha bi hayli hızlı ve pratik olmasıyla bilinir.

Turkcell Superbox Tarife Paketleri 2021

Turkcell Superbox tarife paketleri lokasyondan bağımsız olarak kullanıma göre çeşitlenmektedir. SIM Kart ile kullanılan Superbox modemler, 10 adrese kadar kullanılabilir. Başlangıçta 4.5G destekleyen en fazla 2 adreste Superbox kullanımı yapılabilmektedir. 2’den fazla adreste Superbox kullanmak için ise adres başına aylık 10 TL olacak biçimde ek ücretlendirme yapılmaktadır.

Superbox paket tarifeleri taahhüt verildiğinde kampanyalı olarak başlamaktadır. 24 Aylık taahhüt ardından ise herhangi bir işlem yapılmadığı taktirde taahhütsüz paketlere otomatik olarak geçiş yapılmaktadır. Superbox paket tarifeleri ise resmi sağlayıcı aracılığıyla Superbox 150GB 4.5G, Superbox 200GB 4.5G, 10 Mbps ve 20 Mbps olarak açıklamalmuştur. Turkcell superbox paket tarifeleri 4.5G 10 Mbps ve 20 Mbps fiber hızında kablosuz biçimde 2021 yılı için paket fiyat aralıkları şu biçimdedir;

 • 50 GB Superbox internet 159 ₺
 • 100 GB Superbox internet 219 ₺
 • 200 GB Superbox internet 269 ₺
 • 500 GB Superbox internet 399,9 ₺

Superbox Kampanyalı Paketleri

Turkcell Superbox kampanyalı paketleri, 24 ay taahhüt verilen aboneliklerde geçerli kampanyaları kapsar. Buna göre taahhütü devam eden kullanıcılar indirimli olarak kullanım elde edeceklerdir. 2021 Superbox Kampanyalı Paketler; Superbox Fırsat İnternet Kampanyası ve Superbox 4.5G İnternet kampanyası olarak ayrılmaktadır.

Superbox 4.5G İnternet Kampanyası aylık 500GB Kota ile 399,9 TL fiyat ve 24 ay taahhüt, Superbox Fırsat İnternet Kampanyası ise 150 GB kota ile 159,9 TL fiyat ve 24 ay taahhüt ile sunulmaktadır. Turkcell Superbox kampanyalı içinde bulunan superbox 20 Mbps hızında sınırsız internet kampanyası incelendiğinde paket kapsamı içinde modem ve kurulum için ücret alınmadığı görülür;

 • Paketin aylık ücreti 299,90 TL olup içinde 20 Mbps’ye kadar hız mevcuttur.
 • Ayrıca kampanya ile alt yapı ve kablo şartı olmayıp limitsiz kota olacak biçimde hizmet verilir.
 • Aynı zamanda kampanyadan 24 ay için yararlanılabilir.
 • Eğer daha yüksek internet hakkı isteyenler aylık 399,90 TL’ye 500 GB internet kampanyası tercih edilebilir.
 • Not: Turkcell bazı tarihlerde ilk 2 veya 3 aya kadar ücretsiz superbox internet hizmet vermektedir.

Turkcell Superbox İletişim (Müşteri Hizmetleri)

Turkcell aracılığıyla sunulan superbox yahut tüm hizmetlerde Turkcell müşteri hizmetleri destek hattıolan 0532 532 00 00 ve Turkcell mağazaları üzerinden yardım alınabilir. Ayrıca Turkcell Superonline Müşteri hizmetleri olan 0850 222 0 222 numarası ile de destek alınabilir.

Yeni abonelik başvuruları için sağlayıcı internet sitesinden ön başvuru formu doldurularak kayıt bırakılması da olabilecekdür. Superonline aracılığıyla bırakılan formlara geri dönüş yapmaktadır. Turkcell superbox online iletişime geçmek isteyenler Formda adı, soyadı, telefon numarası gibi bilgilerin eksiksiz biçimde doldurulması gerekir.

 • Turkcell mağazaları
 • Turkcell online iletişim
 • Superbox 0850 396 19 23 müşteri hizmetleri

Superbox Başvurusu için Gerekli Evraklar

Superonline Superbox başvurusu için modemin teslim edileceği alakalı adreste ikamet edildiğinin ispatlanması gerekmektedir. Bu hususta Turkcell başvuran insana dair bazı bilgileri isteyebilir. Başvuru sırasında istenen belgeler başvuru formunun doldurulması, taahhütnamenin imzalanması, kimlik fotokopisi istenmektedir.

Ayrıca alt yapı sorgulaması için ikamet adresinin tespiti için ikametgah da istenebilmektedir. Superbox başvurusu için gerekli evraklar yapılan başvurunun ardından netlik kazanır. Ücretsiz başvur bölümünden;

 • Ad ve soyad
 • İletişim numarası
 • Güvenlik numarası

Bilgilerinizi girdikten sonra superbox müşteri temsilcisi alakalı numaraya geri dönüş yapacaktır. Görüşmede aktif üyenin adres bilgisi alınır ve bu adresin kullanım için uygun olup olmadığı incelenir.

Superbox Kurulum Ücreti Ne Kadar?

Superbox kurulumu yetkili servis aracılığıyla abonenin adresinde gerçekleştirilir. Sağlayıcı cihazı eksiksiz ve kontrol ederek aboneye teslim etmektedir. Turkcell Superbox kurulum ücreti ise yeni abonelerden taahhütnameyi ihlal etmedikleri sürece alınmaz. Taahhütnamede bulunan şartları ihlal eden abonelere ise “Superbox Kurulum Bedeli” olarak KDV dahil 200 TL bedel yansıtılır.

Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

Turkcell Superbox taahhütlü paketlerde bulunan müşteriler herhangi bir taahhüt şartını ihlal ederlerse yahut kendi rızaları ile internet hizmetini iptal etmek isterlerse cayma bedeli ödenmesi gerekmektedir. Cayma bedeli hesaplanırken sunulan bunun bunun yanındalıklar yine sağlayıcı aracılığıyla tahsil edilmektedir. Taahhüt edilen sürenin ne kadar kullanıldığına göre kalan taahhüt süresi kadar ücret ve kurulum bedeli bir defada aboneden tahsil edilmektedir.

Ayrıca sunulan Turkcell superbox cihazın şirkete taahhüt edilen hasarsızlık durumunun ihlalinde de 1000 TL ek masraf yine son faturaya yansıtılır. 24 ay taahhütlü kampanya 6 ay kullanıldıktan sonra iptal edilmek istenirse bu geçmiş 6 ay boyunca yapılan indirimler son faturada peşin olarak tahsil edilecektir. Superbox modem ve kurulum ücreti iptal işlemi yaptığınız için cayma bedeline ek olarak 200 TL kurulum bedeli de yansıtılır.

Superbox Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Superbox fatura ödeme işlemi tüm Turkcell ödeme kanallarından ödenebilmektedir. Turkcell Mağazaları, Turkcell Superonline Abone Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri hattı üzerinden Superbox fatura ödemesi yapılabilir. Ayrıca anlaşmalı banka kuruluşlarından da talimatlı ödeme yahut tek seferlik ödeme yapılabilmektedir.

Aracı kurumlardan yapılan ödemelerde fatura başına 1 TL işlem ücreti alınmaktadır. Turkcell Mağazaları ve Superonline Abone Merkezlerinden yapılan kredi kartı ile borç ödeme işlemlerinde aracı firma aracılığıyla 2TL işlem ücreti yansıtılmaktadır. Turkcell superbox fatura ödeme için aşağıdaki metotları kullanabilirsiniz;

 • Bankalar ve anlaşmalı kurumlar
 • Tüm şube gişeleri
 • Otomatik ödeme talimatı
 • ATM ve telefon üzerinden
 • Turkcell mağazaları ve sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu