Mobil Hatlar

Turkcell Rahat SMS, İnternet ve Dakika Paketleri

Turkcell Rahat SMS, İnternet ve Dakika Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Rahat SMS, İnternet ve Dakika Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Rahat SMS, İnternet ve Dakika Paketlerinin detayları yazımızda..

Turkcell Rahat SMS, İnternet ve Dakika Paketleri

Turkcell’in aylık, haftalık ve yıllık olarak abonelerine yapmış olduğu Turkcell rahat paketlerini siz de Turkcell’e gelerek 2021 senesinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket avantajlarından faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmanız hattınızı, Turkcell’e taşımanız gerekir. Bireysel ve kurumsal Turkcell rahat paketleri içeriklerinden yazımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Aylık SMS Paketi: Turkcell’in yapmış olduğu rahat paketleri içinde bol sms barındıran paketi sizlerle. Turkcell rahat aylık 5000 SMS paketinden faydalanabilmek için 1 ay boyunca kullanabileceğiniz her yöne geçerli 5000 sms ayda yalnızca 5.25 TL‘dir.

Turkcell Rahat Haftalık Dakika Paketi: Turkcell’in yapmış olduğu rahat haftalık dakika paketi kapsamı içinde 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz her yöne 250 dakika konuşma hakkı 15 TL’ye hattınıza tanımlanabilmektedir.

Turkcell Rahat Haftalık İnternet Paketi:Turkcell internet üyelerine yapmış olduğu haftalık 1 GB paketi içinde; 1 GB internet barındırırken, haftalık fiyatı 15 TL üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell 2 Haftalık İnternet Paketi: Turkcell üyelerine özel olarak hazırlanmış rahat 2 haftalık 2 GB paketinden faydalanabilmek için telefonlarınıza 2 GB’lık internet paketini 2 Haftalık olarak 25 TL’ye alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat İnternet Paketi: Turkcell rahat fırsat 3 GB paketi içinden faydalanabilmek kolay bir şekilde. Aylık olarak yapacağınız ödeme karşılığında internet ve dakika kazanabilirsiniz. 3 GB internette her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı toplamda aylık 26,15 TL‘dir.

Turkcell Rahat 5 GB: Turkcell’in rahat abonelerine yapmış olduğu fırsat paketlerinden bir tanesi aylık 5 GB paketidir. Aylık olarak yapacağınız yüklemeler karşılığında 5 GB internet, her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika konuşma hakkı elde edebilmek için telefonunuza 32.15 TL aylık olarak ücret ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell Rahat 10 GB: Turkcell üyelerine yapmış olduğu en kapsamlı internet içeriklerinden biri rahat fırsat 12 GB paketidir. Turkcell rahat fırsat 10 paketi içinde aylık olarak kullanabileceğiniz 10 GB internet ve her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika SMS bulunmaktadır. Aylık ödemesi 52,15 TL olan bu paketten faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmak Turkcell’in çağrı merkezlerini ziyaret etmek gerekmektedir.

Turkcell Rahat Üçlü Paketi: Turkcell’in yapmış olduğu üçlü paket fırsatları kullanıcılar aracılığıyla bi hayli beğenilmiştir. Geçtiğimiz sene saygınlığı ile yapılmaya başlanan ve bi hayli bi hayli beğeni alan üçlü paketler rahat hadi üçlü paketi kapsamı içinde tekrar gelmektedir. Turkcell’in hadi üçlü paketi kapsamı içinde 12 GB internet 10 TL karşılığında 3 saat boyunca kullanılabilme hakkı sağlamaktadır

Turkcell Rahat Dinle Paketi: Haftalık olarak erişebileceğiniz bu avantajlı uygulamadan sizde fark bulunabilirsiniz. Turkcell rahat dinle haftalık 4 GB paketi içeriklerinden faydalanabilmek için haftalık 10 TL karşılığında Turkcell 4 GB armağan internet paketinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Rahat İzle Paketi: Turkcell rahat izle paketi kapsamı içinde haftalık olarak kullanabileceğiniz 4 GB internet paketi sunulmaktadır. Rahat paketi kapsamı içinde 4 GB internet telefonunuza 10 TL karşılığında tanımlanacaktır.

Turkcell Rahat Dünya Paketi: Turkcell’in yapmış olduğu rahat paketleri kapsamı içinde rahat Alo Dünya Paketi yurtiçi ve yurtdışı konuşmalarımızda 30 dakika konuşma hakkı 30 TL’ye sunulmaktadır. Avantajlı fiyattan faydalanabilmek için zaman geçirmeden Turkcell’in abonesi olarak Turkcell’in fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell’in Rahat Avantaj Paketleri

Turkcell’in rahat avantaj paketleri göz dolduran içerikleri ile Turkcell abonelerine sunulmaya devam etmektedir;

  • Turkcell rahat 1 GB paketi içinden faydalanabilmek için Turkcell’in çağrı merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.
  • Turkcell yeni rahat plus 1 GB paket içinde her yöne kullanabileceğiniz yurtiçi 1 GB internet paketi her yöne 500 SMS ve her yöne 1000 dakika fırsatları sunulmaktadır.
  • Bip uygulaması üzerinden kullanabileceğinizi aylık her yöne arama olarak geçerlidir. Üçlü paketin fiyatı 27,68 TL olarak belirlenmiştir.
  • Turkcell rahat avantaj 3 GB paket içeriği. Paket içeriğine bakıldığında internet, dakika ve SMS hakkı verilmektedir.
  • Bu üçlü paketten faydalanabilmek için 37,15 TL’ye hattınıza ödemeniz gerekmektedir.

Turkcell avantaj rahat 3 GB paketi içinde internet içeriği 3 GB Turkcell her yöne 500 dakika konuşma hakkı ve bip uygulaması üzerinden de kullanabilirsiniz. 1000 dakika konuşma hakkı sunulmaktadır.

Turkcell Hadi Keşfet Haftalık Rahat Paketi

Turkcell’in yapmış olduğu cazip fırsatlar bu yolda devam etmektedir. İnternet üzerinden bilgi paylaşımı yapabilmek ve çok sayıda farklı bilgiyi keşfedebilmek için haftalık olarak telefonunuza tanımlayacağız 10 TL karşılığındaki 4 GB internet fırsatı kaçırmayın.

Rahat hadi keşfet haftalık 4 GB paketinden faydalanabilmek için turkcelli arayabilir. Turkcell üzerinden iletişime geçebilir, internet üzerinden Turkcell’in hadi keşfet haftalık paketinden faydalanabilirsiniz.

  • Paket içeriklerinden faydalanan tüm Turkcell kullanıcıları paket içinde bulunan hakları bir başkasına devredemezler.
  • Telefon hattı içinde bulunan paket kullanımları bir sonraki ay kendi kendine yenilenmez.
  • Eğer kişi tekrar telefonu içerisine uygun miktarda ücreti öderse paket yenilemesi yaparak kullanmaya devam edebilmektedir.
  • Turkcell’in her bir rahat paketi yalnızca bir kere telefona tanımlanabilmektedir.

Rahat paketi içinde Turkcell kalan kullanımlarınızı öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz.

Turkcell rahat paketleri içindeki hız limitleri Turkcell’in yapmış olduğu 4.5G şebekesi üzerinden faturalandırılır. En üst hız limiti 7,2 Mbps olarak belirlenmiştir.

Turkcell hat tarifeleri kapsamı içinde ek paket kampanyaları da sunulmaktadır. Ek paket kampanyaları ve Turkcell’in rahat kampanyalarından faydalanabilmek için siz de hemen Turkcell abonesi olun!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu