Mobil Hatlar

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi 2021

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketinin detayları yazımızda..

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi

Turkcell çeşitli avantajları ile 2021 senesinde farklı paketler sunmaya devam etmekte. Turkcell’in platinum üyelerine yapmış olduğu çok özel paketler içindeki bol internet içeriği ile sosyal platformda geçerli armağan paketleri ile bi hayli avantajlı olmaktadır. Turkcell’e yeni geçen abonelere özel olarak Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi içeriği;

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi Fiyatı

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi içerisinde aylık ve yıllık olarak 2 farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır.

  1. Aylık ödemeyi tercih eden bireyler faturaları 129 TL yansımaktadır.
  2. Yıllık aboneliği tercih eden bireyler için ise 99 TL ayda ödemeleri yeterli gelmektedir.

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya fiyat aralıklarına bu sürece kadar telefona tanımlayan bireyler için kullanım hakları bulunmaktadır.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Paketi Nasıl Yapılır?

Telefonun mesaj kısmına büyük harfleri PHosgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli gelmektedir. Yıllık Turkcell platinum hoşgeldin aboneliğiniz bu biçimde başlangıç yapmış olacaktır. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, paket ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi kapsamı içinde yararlanmak isteyen bireylerin son 90 gün içinde numiçinden faturasız hattan faturalı hatta geçiren Turkcell bireysel müşterisi olması gerekmektedir.

Platinum Hoşgeldin Paket ile Hediye İnternet

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içinde her yöne kullanılabilecek aylık YouTube, Instagram, Sosyal paylaşım sitesi Facebook ve Sosyal paylaşım platformu Twitter gibi sosyal platform ağlarında geçerli olan 5 GB Turkcell armağan internet ve bunun dışında paket içinde 20 GB internet sunulmaktadır.

Her yöne 2000 dakika konuşma hakkı ve Turkcell içi sınırsız konuşma ile ilgilin Platinum paket 250 SMS ile WhatsApp bip gibi konuşma ve mesajlaşma uygulamalarında sınırsız kullanılabilecek internet hakkı sağlamaktadır.

  • Fizy uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB doyasıya müzik dinleme paketi
  • Daha fazla alan açmanızı sağlayacak lifebox da geçerli 5 GB’lık depolama alanı
  • Turkcell’in dergilik uygulamasında geçerli dergi ve gazete okuyabileceğiniz 1 GB’lık paket
  • Tv artı uygulamasında geçerli kullanabileceğiniz 5 GB armağan internet

Turkcell Platinum Hoşgeldin paketi içinde bulunan o ay içinde kullanamadığınız gittikçe artan paket içeriklerini sonraki aya devredemezsiniz. O paket içeriğiyle aynı hatta sahip olan birinin kullanması gerekir.

Turkcell Platinum Kalan Kullanım Sorgulama

Turkcell Platinum paket içinde kalan miktarı öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli gelmektedir. Bunun dışında Turkcell dijital operatör uygulamasından bakabilecekleri paket içeriği fatura kesim tarihine kadar tüm kullanım haklarını da görebilirler.

Ayrıca: Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi sahibi olan bireyler için o ay içinde %80 ve %100’e yakın kullanım yaşandığında telefona mesaj yolu ile kullanım haklarınızın aşıma yakın olduğuna dair bilgilendirme mesajı gelir.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB Paketi İptal Etme

Turkcell Platinum paket iptali için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile IptalPHoşgeldin20 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. Herhangi bir müşteri hizmetlerini aramanıza gerek olmasa dahi daha kapsamlı kapsamlı bilgi alabilmek için Turkcell operatörleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Turkcell’in diğer paketlerinden farklı olarak Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini iptal etmeniz içerisinde iptal işleminiz fakat fatura kesim tarihinde gerçekleşir. O ay içindeki kullanım haklarını fatura kesim tarihine kadar geçerlilik süresini korur ve fatura kesim tarihinde tamamı ile iptal olur.

Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi içerisinde bulunan haklarınızı değişik birine devredemez, bulunan değişik bir hatta geçirme işlemini gerçekleşmez. Yalnızca hangi hatta tanımlanmışsa hat üzerinden kullanılabilir. Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketini kullanılan ay içinde yalnızca bir kere satın alabilirsiniz.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Yurtdışında Geçerli mi?

Yurtdışında bulunan herhangi bir yakınınızı aramak, mesajlaşmak veya internet üzerinden konuşma alternatiflerine Turkcell Platinum Hoşgeldin 20 GB paketi üzerinden yapabilirsiniz.

  • Günlük olarak ek bir ücret talep edilir.
  • Ek ücret karşılığında tüm internet, dakika ve sms kullanımlarınızı yurt dışında da kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Yurtdışında kullanmış olduğunuz ve bunun bildirimini müşteri hizmetlerini yapmış olduğunuz belirli ek bir ücret ödediğiniz bu tarifede yurtdışı ile kullanım bağlantısını kestiğiniz anda ek bir ücret faturanızda yansıtmaz.

Turkcell’in yapmış olduğu platinum üyelerine özel olarak faydalardan sizde yararlanabilmek için Turkcell’in iletişim merkezlerine gelebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir veya mesaj kodları ile yönlendirme yaparak paket içeriğine sahip olabilirsiniz. Bunun için geçerli olan kaideleri faydalanabileceğin doğrultuda bilgilendirmeyi yapmış yer alıyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu