Mobil Hatlar

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketi

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketi, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketinin detayları yazımızda..

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketi

Turkcell’in avantajlı paketlerinden faydalanabilmek için sende Turkcell platinyum abonesi olmalısın. Turkcell platinum abonelerine özel olarak kampanyalar sağlamaktadır. Normal paket içeriklerinin bunun yanında içinde bol bol internet, dakika ve sms fırsatlarının bunun yanında Turkcell’in çeşitli uygulamaların da kullanabileceğiniz bedava armağanler de sağlamaktadır.

Turkcell platinum black dev 500 GB paketi ile birlikte aylık yapacağın cüzi bir ödeme miktarı sonucu telefonuna internet, dakika ve sms tanımlaması en yüksek boyuttan yapılacaktır.

2021 senesinde hepsi bir arada tarifesi olarak geçen Platinum Black Dev 5 GB paketi Turkcell mağazalarında seni bekliyor.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Neler Var?

Turkcell son haftalarda yapmış olduğu paket uygulamalarında özellikle bol internet alternatiflerine yer vermeye çalışmaktadır. Turkcell’in faturalı hattına sahip olan abonelerine özel olarak yapmış olduğu yıllık bir ücretlendirme üzerinden sahip olunabilecek platinum black dev 500 GB internet tarifesinin içeriği şu biçimdedir;

  1. Tarife içinde kullanabileceğiniz her yöne 20000 dakika konuşma hakkı sunulmaktadır.
  2. Yalnızca Turkcell içinde konuşabileceğiniz o ay boyunca sınırsız konuşma paketi de sizlere sunulmuştur.
  3. Her yöne kullanabileceğiniz 5000 SMS ve bunun bunun yanında 500 GB internet paketine sahip olabilmek için Platinyum Black Dev 500 GB internet tarifesini geçerek faturalı hatta sahip olmanız gerekir.
  4. Bu tarifeyi kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri yıllık olarak taahhütte bulunurlar.
  5. Yıllık  5000 SMS, 500 GB internet ve 20000 dakika her yöne konuşma hakkını elde edebilmek bu biçimde olabilecek olur.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Paketinin Yıllık Kullanımı

Yıllık olarak miktarları verilen bu paketin aylık kullanım bedeli 41 GB olabilmektedir. Turkcell yapmış olduğu yıllık faturalandırma üzerinden sunduğu internet paketini eğer isterse Turkcell kullanıcısına anlık olarak kullanım olanağı sağlamaktadır.

İstediğiniz takdirde kullanmış olduğunuz faturayı yıllık olarak satın alarak içeriğini istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. 

Paketi satın alırken taksitli ödeme seçeneğini seçerek yıllık aldığınız faturayı aylık bölümlemelerle ödeyebilir isteğe göre tüm parayı bir anda toptan olarak verebilirsiniz.

Turkcell Black Platinum ayrıntılı paket içerikleri için Turkcell Operatörüm uygulaması üzerinden size uyacak paket fırsatlarına bakabilirsin.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Tarifesi Hediyeleri

Turkcell faturalı hatta sahip olan üyelerine özel olarak armağanler sağlamaktadır. İlk kez Turkcell’e geçecek olan kullanıcılarda faydalanabilir.

İlk kez geçecek olan veya Turkcell de değişik bir pakette bulunan bireyler Turkcell platinum black dev paketine geçiş yaptıklarında faydalanabilecekleri armağan içerikleri bulunur.

Bu armağan içerikleri için Turkcell kendi oluşturmuş olduğu uygulama kanallarını kullanmaktadır. Tv artı, dergilik, yaani uygulamalarında geçerli olabilecek armağan internetler sunar.

Turkcell platinum black dev 500 GB tarifesine gelen tüm kullanıcıların faydalanabilecekleri Turkcell’in dergilik uygulaması içinde kullanılabilecek 15 GB armağan internet sunulmaktadır.

Turkcell’in; Turkcell içi sunduğu sınırsız armağan konuşma paketi de bedava kullanıma sahiptir. Dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz 15 GB bedava internette sunulmaktadır.

Turkcell’in dijital operatörüm uygulamasına gelerek her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatta sahip olan kullanıcıların her hafta faydalanabilecekleri çeşitli armağanler Turkcell’in operatörün uygulaması içinde sunulmaktadır.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Turkcell platinum black 500 GB tarifesini telefona oluşturmanız için DEV 500 yaz 2200’a gönderin. Bunun dışında Turkcell’in çağrı merkezlerine arayarak paketi telefona tanımlamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yıllık olarak telefonlara tanımlanan aylık belirli ücretlendirme yapan Turkcell platinum tarifesini yılda yalnızca bir kere kullanabilme hakkına sahipsiniz.

Herhangi bir nedenten dolayı paketi dondurmak istemeniz sebebiyle duraklatılan paket içerikleri tüm tarife kullanımı bittiğinde; Turkcell aracılığıyla dondurulan gün sayısı kadar ücret iadesi yapılacaktır.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Fiyatı Nedir?

  • Turkcell platinum black dev 500 GB tarifesine satın alan bireylerin ödeyecekleri aylık miktar 199 TL’dir.
  • Yıllık bir paket yer alacağı için toplam ücreti 2.388 TL’ye denk gelmektedir.
  • Turkcell platinum black dev 500 GB tarifesinden yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri yıllık olarak sunulmuş olan bu ücreti 12 aylık taksitli ödemeyebilirler.

Turkcell Platinum Black Dev 500 GB Nasıl İptal Edilir?

Yıllık olarak abone olunabilecek ve yıllık abonelik üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz Turkcell platinum black 500 GB tarifesini iptal etmek istediğinizde belirli bir cayma bedeli ücreti ödemek zorundasınız.

Yıllık bir paket olduğu için taahhütnameyi imzalamış bulunduğunuzdan dolayı paketi iptal ettiğiniz takdirde cayma bedeli ücreti alınacaktır.

Turkcell platinum black de 500 GB tarifesini iptal edebilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya bunun yerine telefonun mesaj kısmını kullanabilirsiniz.

  • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İPTAL DEV yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli gelmektedir.

Bu etapta dikkatli olmanızı öneririz. Turkcell cayma bedeli karşılığında muhakkak ki paket iptallerinde sizin kabul etmiş olduğunuzu varsayarak işlem uygulayacaktır.

Sizde Turkcell’e gelerek çeşitli paket avantajlarından faydalanabilirsiniz. Turkcell GNÇ uygulaması ile genç üyelerine özel olarak paket içerikleri ve armağanler sağlamaktadır.

Turkcell Paycell kampanyasını giderek haftalık olarak armağan internet olanaklarından siz de kısa bir sürede faydalanabilirsiniz.

Turkcell Lifecell kullanıcıları sınırsız dakika ve bedava sms içeriklerinden faydalanabilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu