Turkcell

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?, mobil hatlar bölümünde Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? Ödeme metotları seneler geçtikçe değişmekte. Nakit ödeme yanına eklenen kredi, banka kartı ile ödemenin yanında artık yeni bir ödene yöntemi mevcut. Turkcell Mobil Ödeme yöntemi ile birlikte anlaşmalı firmalar üzerinden yalnızca telefonunuz yardımı ile alışveriş uygulayabilirsiniz. Bunun için önemle üstünde durulması gereken her şeyi bu yazıda kelimelerine ekledik.

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

İlk sorulacak soru Turkcell Mobil Ödeme Nedir? sorusudur. Mobil ödeme özellikle internet hizmetlerinin dahil olduğu ürün ve hizmet sunan firmaların kabul ettiği bir ödeme yöntemidir. Turkcell hat sahiplerinin yararlanacağı bu ödeme yöntemi ile Google Play cüzdan kodu, AppStore Cüzdan kodu, Spotify üyelik işlemi gibi birçık işlem yapılmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken nokta Turkcell’in size tespit ettiği sınırlar içinde durmaktır. Bu sınırları da yazının ilerleyen kısımlarında söz edeceğiz.

Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Ödemenizi Turkcell Mobil Ödeme ile yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ödeme yönteminde mobil ödemeyi seçmek ve telefon numaranızı vermek. Lakin bu etapta alışveriş yaptığınız platformun mobil ödemeyi destilave edip desteklemediğine dikkat etmelisiniz. Aksi halde diğer ödeme metotlarıni kullanmak zorunda kalırsınız. Tabi ki ilk kez hattınızdan mobil ödeme onayı vermelisiniz. Bunun için 2222’ye MOBILODEME AC yazıp, göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Mobil Ödeme Limit

Paycell mobil ödeme olarak da anılan yöntemde hat tipine göre farklı limitler bulunmaktadır. Faturalı hat sahipleri faturasızlara göre daha fazla limite sahiptir. Limitler aşağıda ifade edilmiştir.

Faturalı Hat Sahibi Limitleri:

  • Google Store, Oyun, Apple Store, Sosyal Medya ve Dijital İçerikler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 200-1200 TL içindedır.
  • Fiziksel Ürün ve Hizmetler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 200-1200 TL içindedır.

Faturasız Hat Sahibi Limitleri:

  • Google Store, Oyun, Apple Store, Sosyal Medya ve Dijital İçerikler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 500 TL’dir.
  • Bahis Ödemeleri için Tek İşlem Limiti 100 TL, Aylık Limit 250 TL’dir
  • Fiziksel Ürün ve Hizmetler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 150-350 TL içindedır.

Turkcell Puk Kodunu Öğrenme Nasıl Yapılır

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu