Bilgi Arşivi

Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Turkcell’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Turkcell bünyesine dahil olup Turkcell’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Turkcell işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Turkcell’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1994 senesinde Mehmet Emin Karamehmet aracılığıyla kurulan Turkcell,  ülkemiz merkezli bir telekomünikasyon şirketidir. Ülkemizdeki cep telefonu abonelerinin %41,6’sına hizmet vermekte olan Turkcell Türkiye’deki en büyük mobil iletişim operatörüdür.

Ülkemiz dışında Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova gibi ülkelerde de çeşitli iştirakler ile GSM hizmeti sağlamaktadır. Güncel olarak Türkiye Varlık Fonu aracılığıyla kontrol edilen Turkcell, mobil iletişim sektöründe ülkemizde bir çok ilke imza atmış durumdadır.

3G teknolojisinde Türkiye nüfusunun %91.2’sin kapsama alanında bulunduran Turkcell bu alanda da ülkemizde önder konumda yer almakta. Televizyon ve internet gibi hizmetler de sunan Turkcell her alanda sürdürdüğü yatırımları ile önder bir teknoloji markası olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Turkcell İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTurkcell İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Turkcell İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

6000’den fazla çalışana iş imkânı sağlayan Turkcell, ana markası ve grup şirketleri dahil tüm personel alımlarını kariyer.net adresinde paylaşımı yaptığı iş ilanları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresine giderek arama kutusuna Turkcell ve Grup şirketleri yazarak yüzlerce iş ilanına varabilirsiniz.

Bu ilanlara başvuruda bulunabilmek için gereksiniminiz olan tek şey bir kariyer.net hesabı. Karyer.net hesabınız yok ise sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak basit bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra ise en güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş oluşturarak bu hesap üzerinden Turkcell’in iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak ise Turkcell’in resmî web adresine giderek burada bulunan İnsan kaynakları bölümüne giriş sağlamanız. Bu link üzerinden basit bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz sayfada bulunan Kariyer Fırsatlarını Gör butonuna tıklayarak güncel tüm iş ilanlarına varabilirsiniz.

Turkcell ve Grup şirketlerinin tüm iş ilanlarına kariyer.net adresine gitmeden kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde ulaşmak için aşağıda bulunan linkleri kullanabilirsiniz.

Turkcell İş İlanları

Ülkemizin en büyük markalarından birisi olan Turkcell adı altında çalışmak herkesin hayal edebileceği bir kariyer hedefi. Bu bağlamda yayımlanan iş ilanlarını ve başvuru yollarını sürekli olarak takip etmekte yarar var. Turkcell’in paylaşımı yaptığı yüzlerce ilanı tek bir sayfa üzerinden basit bir şekilde takip etmek ve güncel başvuru haberlerini kaçırmamak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Sen. Expert Dıgıtal Publıshıng Software Developer İstanbul Başvur
İngilizce Bilen Müşteri Temsilcisi-Edirne Edirne Başvur
Category Manager İstanbul Başvur
Category Manager İstanbul Başvur
Master Expert Software Developer İstanbul Başvur
Sales Channel Manager İstanbul Başvur
Senior Expert Cloud & Security Services Engineer İstanbul Başvur
Sales Partner Manager İzmir Başvur
Çalışan Deneyimi ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Adana Başvur
Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Bursa,İstanbul Başvur
Senıor Lead Bıp Marketplace Product Manager İstanbul Başvur
Expert Bıp Servıces Platform Software Developer İstanbul Başvur
Corp. Sales Compensation Strategy Segment Manager İstanbul Başvur
Big Data Services Product Manager İstanbul Başvur
Master Lead Retail Channel Experience Manager İstanbul Başvur

Daha fazla Turkcell iş ilanı için tıklayın.

Turkcell iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu