Mobil Hatlar

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi 2021

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketinin detayları yazımızda..

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Paketi

Turkcell’in yapmış olduğu çeşitli avantaj paketlerinden bir tanesi Her Yöne 2000 dakika kullanım hakkı sağlamasıdır. Hazır karta sahip olan Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri her yöne 2000 dk paket içeriği 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlilik süresini korumaktadır.

Turkcell Her Yöne 2000 dakika Paket Fiyatı

Turkcell’in her yöne 2000 dakika konuşma hakkı tanıyan paketi bol bol konuşma hakkı tanıyan bir paket olma özelliğini taşır. Paket içeriği 50 TL aylık olarak ödeme üzerine alınabilmesi hakkına sahip olur. Turkcell Her Yöne 2000 DK Paket içinde aşağıdakiler bulunur;

 • Turkcell her yöne konuşabileceğiniz 2000 dakika internet bulunmaktadır.
 • 100 MB internet ve 1000 SMS
 • Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanabileceğiniz midi üyelik ve 1 GB armağan internet sağlamaktadır.
 • Kampanveyahilindeki kullanımlar her yöne geçerli olarak yapılabilmektedir.

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasını kullanmak isteyen bireyler sms ile telefonlarına bu kampanyayı yüklediklerinde kullanmaya başlayabilirler.

 1. Telefon içinde yeterli miktarda bakiyenin bulunması gerekmektedir.
 2. Kısa sürede yükleme yapıldıktan sonra geri bildirim ile bir bilgilendirme mesajı alırsınız.
 3. Gelen bu bilgilendirme mesajının ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 2000 DK Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell her yöne 2000 dakika paketi paket içeriğini satın aldığınızda kullanıma başlarsanız. Her ay telefonunuzda yeterli miktarda bakiye bulunduğunda paket yenileme otomatik olarak gerçekleşir.

Turkcell her yöne 2000 dakika içindeki kullanım haklarından yararlanmak isteyen bireylerin Turkcell’in faturasız hattına sahip olması veya ses müşterisi olması gerekir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasından yararlanmak isteyen bireyler telefonun mesaj kısmına Aylık 2000 Dakika yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli gelmektedir.

Turkcell’in dijital operatörüm uygulaması aracılığı ile bakıp daha kapsamlı kapsamlı bilgi alabileceğiniz bu paket içeriğine, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell her yöne 2000 dakika kapsamı içinde sahip olduğunuz paketin içeriğini o ay kullanmış olabilirsiniz. Paket içeriğinizde kalan kullanım hakları sonraki aya devretmez. Bir sonraki ay yenilenme işlemi gerçekleşir.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Bilgilendirmesi

Turkcell 2000 dakika konuşma paketi kapsamı içinde sahip olduğunuz içerikleri kullanımınız %80 yahut da %100 barajına geldiği anda telefonunuza kısa mesaj olarak bildirimde bulunulur. Bu Turkcell’in otomatik olarak yapmış olduğu bir uygulamadır.

Turkcell her yöne 2000 dakika hattını telefona tanımladıktan sonra başka bir hatta geçiş yaptığında önceki hattında kullanmış olduğun hakları kullanmaya devam edemezsin.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Kampanyasını İptal Etme

Turkcell her yöne 2000 dakika kampanyasının telefonuna tanımlanmış olduktan sonra herhangi bir nedenten dolayı iptal etmek istediğinizde kısa mesaj ile kodlama yöntemini kullanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına İptal Aylık 2000 Dakika yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iptal işleminin ardından hakkınızda bulunan kalan kullanımları süre sonuna kadar kullanmayı sürdürebilirsiniz ve kullanım hakkınız bittiğinde bunun için bilgilendirme mesajı alırsınız.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Ayda Kaç Kere Yapılır?

 • Turkcell her yöne 2000 dakika konuşma kampanyası içeriklerinden 30 gün boyunca faydalanabilirim.
 • Bu satın alınmış olunan hat üzerinden bir kere faydalanabiliriz.
 • Nakit pos kanalları üzerinden satın alınan paketlerden 4 kere faydalanabilme hakkı bulunmaktadır.

Turkcell her yöne 2000 dakika paketi kapsamı içinde satın almış olduğunuz paket sonraki aidat telefonunuzda yeterli miktarda parayı görmediğinde yenileme tekrarı gerçekleşmez.

 • Turkcell otomatik olarak 60 gün boyunca bekler. 60 gün boyunca bekleme işlemini içinde eğer hattınızda gerekli miktarda para görülürse paket yenilemesi gerçekleşir.
 • 60 günün sonunda herhangi bir TL miktarı bulunmazsa paket otomatik olarak kendi kendine iptal olur.
 • Tekrar paketi yapmak istediğinizde yeniden kısa mesaj yolu ile ve paket yenilemesi yapmanız gerekir.

Turkcell’in yapmış olduğu her yöne 2000 dakika paketi içindeki tüm faydaları ve konuşma haklarına yurt dışında da kullanabilirsiniz. Bunun için Turkcell yurtdışındaki kullanıcılara özel olarak ek ücret tarifesi sağlamaktadır. Paketiniz ek olarak yapılacak olan ücretlendirme karşılığında yurtdışı ile kullanımlık yapabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne 2000 Dakika Transfer Edilir mi?

 1. Turkcell her yöne 2000 dakika içinde bulunan fayda kullanım haklarımı ve paket içeriklerini başka bir aboneye transfer edilmez.
 2. Turkcell içindeki 1 abone dahi olsa transfer işlemi gerçekleşmez.
 3. Paket içi kullanımlar ve faydalar yalnızca bu paketi satın alan telefon numarası üzerinden gerçekleştirilir.

Sen de Turkcell’e gelerek Turkcell’in daha farklı kaliteli ve bol internet fırsatları sunan diğer paket avantajlarından faydalanabilirsin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu