Mobil Hatlar

Turkcell GNC Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri

Turkcell GNC Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell GNC Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell GNC Faturalı ve Faturasız Tarife Paketlerinin detayları yazımızda..

Turkcell GNC Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri

Turkcell GNC uygulaması, 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapan; Turkcell şirketine bağlı dijital bir platformdur. Bu yazımızda Turkcell GNC faturalı ve faturasız GB dolu tarife paketleri ile avantajlı kampanyaları ve fiyat detaylarına yer vericeğiz. Turkcell GNÇ bir servis olmadığından iptal etme gibi bir derdiniz de olmaz. Turkcell GNC faturalı ve faturasız hat tarife armağanleri şu biçimdedir;

  • Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internet
  • BİP’e özel ek 5 GB ile yüksek kalitede görüntülü konuşma
  • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve video keyfi
  • Lifebox’a özel 5 GB bedava internet kazanırsınız.

Taahhütlü kullandığınız zaman indirimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Lakin kampanyasız biçimde kullanım yapıldığında herhangi bir indirim gerçekleştirilmez.

Turkcell GNÇ Mini Paketi

Turkcell GNÇ+ Mini (mevcut müşteriler için) aylık ve yıllık katlama kampanyalı tarife paketine sahip olmak için GMINI yazıp 2200’a göndermeniz yeterli. Turkcell gsm operatörü, GNÇ Mini Paketi detayları ve fiyatı şu biçimdedir;

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
GNÇ+ Mini Aylık 4 GB İnternet + 2 GB Instagram Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 64,90 TL

Turkcell GNÇ Midi Paketi

Aylık ve yıllık katlama kampanyasına sahip Turkcell GNÇ+ Midi paketine sahip olmak için; GMIDI yazıp 2200’a göndermeniz yeterli.

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
GNÇ+ Midi Aylık 8 GB İnternet + 2 GB Instagram Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 79,90 TL

Turkcell GNÇ Konfor Paketi

Turkcell’in avantajlı paketlerinden bir tanesi olan GNÇ Konfor Paketi zengin içeriğe sahiptir. Turkcell GNÇ konfor paketi için GKONFOR yazıp 2200’a yollayabilirsiniz.

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
GNÇ+ Konfor Aylık 12 GB İnternet + 2 GB Instagram Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 89,90 TL

Turkcell GNÇ Ultra Paketi

Turkcell GNÇ+ Ultra paketini satın almak için; GULTRA yazıp 2200’a gönderin.

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
GNÇ+ Ultra Aylık 16 GB İnternet + 2 GB Instagram Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 99,90 TL

Turkcell GNÇMega Paketi

Turkcell GNÇ+ Mega paketine dahil olmak için; GMEGA yazıp 2200’a yollayabilirsiniz.

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
GNÇ+ Mega Aylık 24 GB İnternet + 2 GB Instagram Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 119,90 TL

TurkcellGenç Fırsat Pro Paketi

Turkcell genç fırsat pro paketine sahip olmak için; Dijital Operatör uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarife Adı Kullanım Hakları Ücretlendirme
Genç Fırsat Pro Aylık 14 GB İnternet 5 GB Sosyal Medyada Geçerli İnternet İlk ay ek +20 GB internet Her Yöne 1000 DK Tüm Turkcell servislerinde ek GB’lar 64,00 TL

Turkcell GNÇ 4 GB Paketi

Turkcell 25 yaş altındaki gnc abonelerine 2 GB gece geçerli olmak şartıyla toplamda 4 GB internet ve 750 Dakika, 1000 SMS sunulmaktadır. Kampanyasız fiyatı 74 TL olan tarife kampanyalı 47 TL olarak yansır.

Turkcell GNÇ 8 GB Paketi

4 GB hakkı akşam 22:00 ile 06:00 içinde geçerli olmak şartıyla toplamda 8 GB internet sunulmaktadır. Turkcell gnç ile her yöne 1000 SMS, 750 Dakika her yöne konuşma ve dergilikte 5 GB olan tarifenin kampanyalı fiyatı 57 TL olup kampanyası 84 TL olmaktadır.

Turkcell GNÇ 12 GB Paketi

1000 dakika her yöne, 1000 her yöne SMS ve 6 GB gece 6 GB gündüz olmak koşuluyla toplamda 12 GB internet ile birlikte dergilik, Turkcell TV+, Lifebox, Fizy, BiP avantajları da sizlere 103 TL olarak sunulmaktadır. Ayrıca GNc taahhütlü kullanımda ise ayda 72 TL ile kullanım sağlanacağını belirtmekte yarar var.

Turkcell GNC Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonesi olan 26 yaş ve altı gençlere Turkcell bir çok kampanya sağlamaktadır. Bu fırsatlarından bir tanesi ise Bastı Kaptı kampanyası olmaktadır. Kampanya her pazartesi insana özel bir biçimde olmaktadır. Sürpriz saati yakalayan GNC aboneleribedava internete sahip olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ise uygulamaya giriş yapılarak her pazartesi bastı kaptı bölümünden bedava internet hakkının sürekli olarak kontrol edilerek alınması gerekir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu