Müşteri Hizmetleri

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell, 1994 senesinde İstanbul’da kurulmuş Türkiye’nin ilk GSM operatörüdür. Türkiye’deki en fazla abonesi bulunan GSM operatörüdür. toplamda 34 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G, GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini tercih ederek üyelerine hizmet vermektedir.

Turkcell; geniş kapsama alanı, kaliteli yüksek hızda veri aktarımında bulunduğu, yurtdışında kullanım hizmetlerinin çoğunluğu ile Türkiye’de büyük bir kesimin tercihi olmuş gözde bir firmadır. Kurulduğundan dolayı üyelerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Türkiye’deki ilk operatör telefon markası Turkcell’e aittir. İlk modeli T10’u satışa sunmuş ardından her sene güncel olarak modellerini yenilemektedir.

Turkcell’in bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi öğrenebilir, son güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, ödenmemiş faturalarınızınn tutarlarını öğrenebilir, kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilir, teknik poblemlerinız ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Bu hat üzerinden TL yüklemesi yapabileceğiniz gibi istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde Turkcell’e iletebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığı ile  canlı destek hattına ulaşabilir, tüm soru ve önerilerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0532 532 00 00 (Diğer operatörler ve sabit hatlar için.)
532

Turkcell Canlı Destek Hattı

Arama Kelimeleri: turkcell iletişim bilgileri, turkcell telefon no, turkcell irtibat tel, turkcell canlı destek, turkcell müşteri temsilcisi, turkcell şikayet hattı, turkcell müşteri hizmetleri, turkcell müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu