Mobil Hatlar

Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketi

Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketi, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketi ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketinin detayları yazımızda..

Turkcell (BursaSpor) Yeşil Beyaz 16 GB Platinum Tarife Paketi

Turkcell birbirinden farklı avantajları ile taraflar abonelerine özel olarak farklı içerikler sunmaya devam etmekte. Turkcell’in yapmış olduğu Yeşil Beyaz 16 GB Platinum avantaj paketi ile Bursa’da olan taraftarlar yeşil beyaz Bursaspor faturalı tarife paketler ile dolu dolu içeriklere sahip olabilmektedirler.

Turkcell Yeşil Beyaz 16 GB Paket Fiyatı

Turkcell Yeşil Beyaz 16 GB Platinum paketini aylık ve yıllık fatura seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aylık ve yıllık abonelik kapsamı içinde 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olan paket fırsatlarından faydalanabilirsin.

  1. Aylık olarak satın almış olduğunuz Yeşil Beyaz 16 GB platinum paketi 127 TL ücretlendirme yapılmaktadır.
  2. Yıllık olarak satın aldığında aylık ödeyeceğin miktar 107 TL fiyatı olmaktadır. Paket kapsamı içinde geçerli faydalar da bulunmaktadır.

Yeşil Beyaz 16GB paketinden faydalanabilmek için bireysel Turkcell faturalı abone olmak yeterli gelmektedir. Bunun dışında 0516 hat sahibi olmak gerekir.

Turkcell Yeşil Beyaz Platinum Paket Faydaları

Turkcell Yeşil Beyaz Platinum paket kapsamı içinde sahip olmuş olduğu paket içerikleri bi hayli fazladır.

Bursa fanatiklerina katkı sağlamış olmakla birlikte goller cepte uygulamasını telefona ücretsiz olarak alabilmektesin, çalarken dinlet fırsatlarından faydalanabileceği bu paket Turkcell’in yapmış olduğu BİP, Fizy ve Turkcell TV artı uygulamalarında kullanabileceğin ücretsiz internet özellikleri sağlamaktadır.

Ücretsiz olarak Bursa Mobile arama kampanyası kapsamı içinde kullanabileceği mobil içi aramalar ve Lifebox ta kullanabileceğiniz 100 GB ücretsiz depolama alanında yeşil beyaz 16 GB Platinum paketine gelerek sahip olabilirsin.

BursaSpor Yeşil Beyaz 16GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell BursaSpor Yeşil Beyaz 16GB paketi telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Yesilbeyaz16GB yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermeniz içerisinde yıllık aboneliğiniz başlatılmış olacaktır. Yeşil Beyaz 16 GB kampanyası içerisinde yapacak olduğunuz başvurular için göndermiş olduğunuz SMS ücretlendirmesi yapılmamaktadır. Ücretsiz sms yolu ile göndereceğiniz mesaj ile kampanyaya katılabilirsiniz.

Yeşil Beyaz 16 GB Paket İçeriğinde Neler Vardır?

Yeşil Beyaz 16 GB paketi içeriğine incelediğimizde paketi satın almakla birlikte 16 GB internet her yöne konuşabileceğiniz 2000 dakika ve Turkcell her yöne 1000 SMS hakkı içermektedir.

Yeşil-Beyaz 16 GB paketini kullanmaya başladığınızda içinde bulunan herhangi bir hak ve fayda sonraki aya devretmez. Sonraki ay paket yenilenir fakat bir önceki aydan kullanmadığınız sms, internet veya dakikalarınız da devir işlemi gerçekleşmez.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Kapsamında Paket Faydalarım Bittiğinde Bilgilendirme Mesajı Alır mıyım?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi kapsamı içinde yapmış olduğunuz harcamalar içerisinde eğer ay içinde yüzde sekseni açtığınız kota durumu yaşanırsa sizlere Turkcell aracılığıyla otomatik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Kalan Kullanım Sorgulama

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi kapsamı içinde kalan kullanım haklarını öğrenebilmek için Turkcell’in dijital operatör uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bunun dışında telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderdiğinizde kalan dakika, sms, internet haklarınız ayrıntılı bir biçimde mesaj yolu ile size bildirilir.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketi Yurtdışında Geçerlimi?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketi içerisinde kullanmış olduğunuz içerikler yurtdışı kullanımlarınız da her güne ek ücret içerisinde geçerli bulunabilmektedir. Eğer yurtdışına özel bir paketiniz yer almıyorsa akıllı dünya tarifesi üzerinden ücretlendirmeye tabii tutulursunuz.

Yeşil Beyaz 12 GB Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Yeşil-Beyaz 12 GB paketini iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken şey kolay bir şekilde. Telefonun mesaj kısmına İptal Yeşil Beyaz yazıp 2200’a kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. Bunun dışında tüm iptal işlemleriniz için Turkcell mağazaları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Yıllık olarak da Turkcell ile kullanmış olduğunuz Turkcell Yeşil-Beyaz 12 GB paketini sonlandırdığınızda herhangi bir biçimde iptalden kaynaklı olarak bir ücret alınmaz.

  • 12 aylık fatura dönemine cayma meydana geldiği için cayma bedeli olarak ek bir ücret tahsil edilmektedir.
  • Kampanveyahilinde iptal etmiş olduğunuz içerikleriniz taahhüt bitimine kadar kullanılmaya devam edebilmektedir.
  • Fatura dönemi sonuna kadar kampanya içeriklerinizi kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Hattımda Yaşanan Devir İşleminde Paketim İptal Olur mu?

Hattınızda yaşayacağınız kapanma durumları sebebiyle bu numara taşıma devir işlemleri sorun olabilmektedir. Paket içindeki faydalarından yararlanamazsınız. Sim kartı değişikliğinden dolayı yahut fatura dönemi değişikliğinden dolayı yaşanan durumlardan sonra paket haklarınızı kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Bursa mobil hatları üzerinden devir işlemi veya yapmış olduğunu ödeme kaynağında değişim işlemi yahut bu hatlar üzerinden numara değişikliği işlemi yapılamamaktadır.

Sen de taraftarlara özel olarak hazırlanmış olan bu paket içeriklerinden yararlanmak istiyorsan numaranı Turkcell’e taşıyabilir veya hattına 12 aylık taahhüt karşılığında faturalı 12 GB Yeşil-Beyaz kampanyasına geçirebilirsin.

Taraftarlara özel olarak sunulan paket içerikleri ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgilendirme almak için Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu