Başvurular

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkcell ; Türkiye merkezli yerli ve milli olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G operatörüdür. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, üyelerinin iletişim gereksinimlerine yüksek kalitede yanıt verebilmeyi amaçlamaktadır. Peki Turkcell bayileri sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Turkcell bayilerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile ilgili bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri 2021

Turkcell şubeleri kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Bunlar Turkcell iletişim merkezleri veya bilinen adı ile TİM, Turkcell Flagship mağazaları, kurumsal çözüm merkezleri ve teknik servislerdir. Turkcell bayileri saat 09:00 ile 20:00 arası çalışırken, flagship bayileri 10:00 ile 20:00 arası hizmet sunarlar. Aşağıda Turkcell bayilerinin çalışma saatleri geniş bir şekilde olarak sunulmuştur.

Turkcell İletişim Merkezleri Çalışma Saatleri : TİM’ler haftanın 6 günü 09:00 ile 20:00 içinde hizmet verirler. Turkcell iletişim merkezleri Pazar günleri bazı istisnalar harici ( alışveriş merkezleri gibi ) genel itibariyle çalışmazlar.

Turkcell Flagship Mağazalarının Çalışma Saatleri : Türkcell flagship mağazaları da yine TİM’ler gibi haftanın 6 günü çalışırlar. Çalışma saatleri ile 10:00 ile 20:00 arası olarak açıklanmıştır.

Turkcell Teknik Servislerin Çalışma Saatleri : Turkcell’in kendi adına teknik servisi bulunmamaktadır. Turkcell bunun yerine Başarı, KVK ve Samsung teknik servislerini kullanır. Çalışma saatleri de değişiklik gösterir.

Turkcell Bayileri Hafta Sonu Açık Mı : Turkcell bayileri genel itibariyle yalnızca Cumartesi günlerinde çalışırlar. Pazar günlerinde ise hizmet vermezler. Lakin alışveriş merkezleri gibi çeşitli bayiler Pazar günü de açıktır. Bu nedenten en doğru bilgiye alakalı mağazaya ulaşarak elde edebilirsiniz.

Turkcell Bayileri Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Turkcell bayilerinin Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı bunun yanında 1 Ocak, 15 Temmuz, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatil günlerinde çalışma insiyatifi, bayilerin kendilerine aittir. Yani Turkcell bayilikleri bayramlarda ve diğer resmi tatil günlerinde açık olabileceği gibi hizmet vermemeyi de tercih edebilirler. Bu nedenten dolayı en doğru bilgiyi alakalı bayiliğe ulaşarak elde edebilirsiniz.

Bu makalemizde Turkcell bayilerinin çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili sorularınızı 7 gün 24 saat hizmet sunmakta olan “532” telefon numarasını arayarak dile getirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu