Mobil Hatlar

Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketleri 2021

Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketlerinin detayları yazımızda..

Turkcell 61CELL Fırtına Avantaj Paketleri

Turkcell’in Trabzonlu ve Trabzonsporlu olan 61CELL hatlı olan müşteriler için avantajlı fırtına paket fırsatları içinde bir yenisi daha ekleniyor. Turkcell fırtına avantaj paketi ile Turkcell faturasız hatta sahip olanlar takımlarının taraftar paketi uygulamalarından zengin fayda ve içeriklerden faydalanabilirler. Bunun için aylık olarak ödenecek belirli bir miktar içerisinde Turkcell fırtına avantaj paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell fırtına avantaj paketine sahip olmak isteyen bireyler paket içinde çok sayıda ve geniş çaplı olarak taraftarlara özel sunulmuş faydalardan yararlanabilirler. Aylık olarak 35 TL karşılığında tanımlanabilecek olan bu paket 1 GB internet hakkı içermektedir.

Turkcell Fırtına Pakette Neler Var?

  • Turkcell fırtına pakete müdahil olan bireylerin paket ile birlikte elde edecekleri haklar 3 GB internet, 500 dakika konuşma hakkı ve 500 sms’tir.
  • Turkcell’in dergilik uygulamasında kullanılabilecek midi abonelik ve dergilik uygulamasında geçerli 1 GB armağan internet sağlamaktadır.
  • Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip uygulamasında geçerli bulunan 1 GB armağan internet de paketle birlikte sunulmaktadır.

Abonelik işleminizi başladığınız andan ibu yana Turkcell fırtına paketi kısa mesaj olarak size bilgilendirme mesajı gönderildiği andan ibu yana kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell Fırtına Paket Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell’in faturalı ve faturasız birden fazla paketi günlük ve haftalık içeriklerde otomatik yenileme özelliği içermezken; aylık ve yıllık paketleri otomatik olarak fatura kesim tarihinin ertesinde yenilenebilme özelliğine sahiptir. Turkcell üzerinden paket satın alımları yaparken paket içeriklerinden bu detaylı bilgilendirme ile ilgili bilgi sahibi olabilirsin.

Faturasız paketleri aylık olarak alabilecekleri Turkcell fırtına paket içerisindeki kullanımlarınız eğer telefonunuz içinde yeterli miktarda TL bulunursa yenilenme durumu gerçekleşir. Bunun dışında iptal işlemi gerçekleşeceği için tekrar bu fatura içeriğine abone olmanız gerekir.

Turkcell Fırtına Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell fırtına paket içeriklerinden sınırlı Turkcell kullanıcıları yararlanabilmektedir. Turkcell fırtına paketi içeriklerinden yararlanmak isteyen bireylerin 61cell hatta sahip olması yahut Turkcell hattına sahip olmaları gerekmektedir. 30 gün boyunca geçerli fırtına paket içerikleri iddia ve faydalarından yararlanmak isteyen bireylerin bu şartlara uygun olması gerekir.

Turkcell Fırtına Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell fırtına paketi içeriğini yapabilmek için belirli bir kodu mesaj yolu ile telefona oluşturmanız yeterli gelmektedir. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Fırtına Avantaj yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz.

Bunun dışında Turkcell’in merkezlerine gelerek bilgi sahibi olabilir, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak pakete kayıt olabilirsiniz. Turkcell fırtına paketini satın aldığınız andan ibu yana 30 gün boyunca kullanabileceğiniz bir hakka sahip olmuş olursunuz. Paket kullanım boyunca 4 kere o ay içinde alma hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Fırtına Paket İçerikleri Devir İşlemleri

Turkcell fırtına paket içeriklerini; içinde tümünü kullanmamış olabilirsiniz.

  • Artan internet, dakika veya sms haklarınız sonraki aya devretmez.
  • Bir başka hesaba aktaramaz veya başka bir hat üzerinden kullanamazsınız.
  • Bir sonraki ay fatura dönemi kesildikten sonraki zamanda tekrar tüm paket yenilenmiş şekli ile gelir.

Turkcell Fırtına Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell fırtına paket içerisinde sahip olduğun faydalardan vazgeçtiğinde paketi iptal etmek istediğinizde yapmanız gereken şey telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İPTAL FIRTINA  avantaj yazıp 2200’a kısa mesaj olarak göndermendir.

İptal işleminizin ardından içindeki tek kullanmış olduğunuz hakları paket süresi dolana kadar kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz paket içindeki haklardan yararlanmamaya başladığınızda mesajı bilgilendirme olarak size gönderilecektir.

Turkcell Fırtına Paketi Aşım Bilgilendirmesi Yapılır mı?

Turkcell fırtına paketi içerisinde sahip olmuş olduğunuz tüm içerikleri; internet, sms ve dakika avantajlarını yüzde seksen veya yüzde yüze yakın kullanım gerçekleştirdiğinizde telefonunuza da otomatik olarak Turkcell aracılığıyla mesaj gönderilir.

Bu bilgilendirme mesajında kullanım kotasına yaklaştığınıza dair size bilgi verilir. Turkcell bilgilendirme için göndermiş olduğu mesaj içeriklerinden hat kullanıcısına ücretlendirme içermemektedir.

Turkcell Fırtına Paketi İçerikleri Transfer İşlemleri

Turkcell abonelerinin en fazla merak ettiği konulardan bir diğeride sevdikleri ile paket içeriklerini paylaşabilme olanağı olup olmadığıdır. Turkcell fırtına paket içindeki bulunan hiçbir hakkı veya faydayı başka bir hatta gönderemez, başka bir Turkcell kullanıcısına da devredemezsiniz. Sadece o hattın tanımlı olduğu bireyler bu hakları kullanabilir.

Sahip olmuş olduğunuz fırtına avantaj paketi içeriklerini birden fazla hattınızda aynı anda kullanamazsınız. Lakin farklı farklı paketler yükleyerek farklı hatlarda bunu kullanabilirsiniz.

Turkcell fırtına avantaj paketi kapsamı içinde 1 ay sürenizi doldurmuş ve kullanmış olabilirsiniz. Sonraki ayda telefon bakiyenizde yeterli miktar para bulunmadığında Turkcell Platinum avantaj paketi Turkcell aracılığıyla 60 gün boyunca telefonunuzda yeterli miktar olana kadar paketi yenileme sürecine devam eder.

  • 60 gün dolduktan sonra herhangi bir bakiye bulunmazsa paket kendiliğinden iptal olur.
  • Bu paketin içinden tekrar faydalanabilmek için yeniden paketi telefonunuza oluşturmanız gerekmektedir.
  • Turkcell fırtına hatta sahip olan bireylerin paket kullanım bildirimi ve kalan kullanım hakları otomatik olarak kullanıcıya gönderilmektedir. Turkcell fırtına avantaj paketi üst bağlantı hız sınırı 4.5G dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu