Başvurular

Türk Telekom Personel Alımı Özgür Çalışma Modeli 81 Şehir İş İlanları 2022

Türk Telekom Personel Alımı Özgür Çalışma Modeli 81 Şehir İş İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Türk Telekom Personel Alımı Özgür Çalışma Modeli 81 Şehir İş İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Telekom Personel Alımı Özgür Çalışma Modeli 81 Şehir İş İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türk Telekom Personel Alımı Özgür Çalışma Modeli 81 Şehir İş İlanları

Türk Telekom Personel Alımı 2022 Yılı Duyurusu

Kurum 18 yeni iş ilanları yayınlayarak işçi alımı için başvuru kabul etmeye başladı. Özgür çalışma modeli ile 81 şehirde personel olarak iş sahibi olabilirsiniz. Sayfa sonunda başvuru ekranı sunuldu.

Alım yapacak Şehir Listesi

Özgür model kapsamı içinde 81 şehirde evden çalışabilirsiniz. Ayrıca İstanbul, Erzincan, Diyarbakır, İzmir, Ankara, Karaman, Adıyaman, Çorum, Giresun, Kırıkkale, Ordu ve Van işçi alımı günlük iş yerinde çalışacak eleman alınacak.

Diyarbakır Müşteri Temsilcisi Alımı İlanını siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik. Diğer tüm ilanlar için başvuru ekranı haberin sonunda sunuldu.

turk-telekom-personel-alimi-2022-yili-tablosu.jpg

Telefonda etkili iletişim kurabiliyor olması gerekiyor. Diksiyonuna ve ifade şekiline güvenen, İç motivasyonun yüksekse ve hedef odaklı, Zaman yönetiminde hassas olduğunu düşünen, Vardiya sistemiyle günün farklı zaman dilimlerinde çalışmaya açık olanların başvurusu alınacak.

Lise ve üzeri öğrenimini tamamlayan, MS Office programlarını etkin biçimde kullanan, Erkek adaylar için askerliğini bitirdiysan veya minimum 2 yıl tecil olanlar, Diyarbakır’da yaşıyor veya yaşayabilecek, Son bir ay içinde SGK girişin olmayan aranıyor. Çağrı merkezi eleman alım olarak ilan edilmiştir.

Bu ve benzeri ilanları kaçırmamak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

Telekom Başvuru Ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu