Başvurular

Türk Telekom Kargo (PTT) Personel ve İşçi Alacak 2022

Türk Telekom Kargo (PTT) Personel ve İşçi Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Türk Telekom Kargo (PTT) Personel ve İşçi Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Telekom Kargo (PTT) Personel ve İşçi Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türk Telekom Kargo (PTT) Personel ve İşçi Alacak

Türk Telekom Kargo (PTT) işçi alımı ilanı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. Telekom personel ve işçi alımı için başvuru şartları neler olduğu paylaşıldı. TTKargo başvuru ekranı sayfa sonunda sunuldu. 81 şehirden başvuru kabul edilecek.

Kimler Bu Alıma Başvuru Yapabilir

İletişimi kuvvetli, telefonda etkili konuşma becerisi olan, iş takibi yapabilen, belirli bir hedefi olan ve zaman yönetimini düzgün ayarlayabilen olması gerekiyor. Askerliğini yapmış yahut 2 yıl tecilli olan, Office programını kullanabilen minimum önlisans mezunu ve İzmir şehrinde ikamet edebilecek olması gerekiyor.

TTKargo Personeli Görevleri

TT Kargo back office müşteri temsilcisi olarak, müşteriden gelen çağrıları yanıtlama, evrak hazırlama, evrak ve kargo takibi gibi işlemleri yapması gerekiyor.

Müşterinin yaşadığı sorunlara çözüm üretmek, talebini dinlemek, gerekli işlemler için evrak ve kargo süreçlerini yürütmek, yönlendirme yapmak, konuşmanın sonunda tatminiyetle telefonu kapatmasını sağlamak.

Dinamik bir çalışma ortamı ile eğitim olanaklarıyla kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları bu alımda sunuluyor.

Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını aşağıda verilen başvuru ekranından giriş yapılarak işlem yapılması gerekiyor. Başka yöntemle başvuru alınmaz.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu