Bilgi Arşivi

Türk Telekom İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Türk Telekom İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Türk Telekom İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Telekom İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Türk Telekom İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Türk Telekom’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Türk Telekom bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türk Telekom işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türk Telekom, 1995 senesinde PTT adı altından ayrılan telekomünikasyon biriminin yerine kurulmuş bir iletişim şifrketidır.

Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon firmalarından birisi olan Türk Telekom, ülkemizde birden fazla birey aracılığıyla tercih edilmektedir. 

Türk Telekom İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTürk Telekom İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Türk Telekom İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom şifrketinda çalışmak isteyen bireyler, iş başvurularının nasıl yapıldığını merak etmektedir. Türk Telekom iş başvuruları birden fazla değişik yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir.

Türk Telekom bayilerine giderek CV bırakmanız durumunda başvurunuz kabul edilecek ve alakalı mercilere iletimi sağlanacaktır.

Türk Telekom başvuruları, dijital ortamdan da gerçekleştirilebilmektedir. Kariyer siteleri veya Türk Telekom internet sitesi üzerinden işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, başvurunuz insan kaynakları birimine iletilerek incelemeye alınacaktır. Türk Telekom insan kaynakları departmanında yetkili olan bireyler, tarafsız bir biçimde incelemeler yapacak ve olumlu bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirecektir. 

Türk Telekom İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Türk Telekom adı altında birden fazla değişik birim hizmet vermektedir. Bu birimlerde eleman eksikliği olduğu zaman iş ilanları oluşturarak yeni personel veya personeller alınmaktadır. Türk Telekom adı altındaki birimler aşağıda söylenmektedir. 

  • Bireysel & Kurumsal Satış
  • İnsan Kaynakları
  • Pazarlama & Müşteri Hizmetleri
  • Strateji Planlama ve Dijital
  • Bilgi Teknolojileri
  • Finans
  • Hukuk & Regülasyon

Yukarıda gösterilen birimlere başvurmak için eğitimli olmanız sizleri ön plana çıkartacaktır. Bu birimlerde ilan oluşturulmasını bekleyebilir veya CV gönderimi yaparak Türk Telekom adı altında çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. İhtiyaç olması halinde insan kaynakları inceleme yaparak işe alım yarayacaktır. 

Türk Telekom Güncel İş İlanları

Her geçen gün git gide artan iletişim ihtiyacı sebebiyle kendini bi hayli büyütmeyi başaran Türk Telekom, her ilde sayısız bayisi bulunan bir firmadır.

Üstelik Türk Telekom bayilerine sürekli olarak olarak yenisi eklenmektedir. Durumlar bu şekilde idrak edince, Türk Telekom adı altında çalışacak personellere ihtiyaç da artmaktadır.  

Türk Telekom güncel iş ilanları Türk Telekom resmi internet sitesinin “Kariyer” sekmesinde ve bazı iş ilanı yayını yapan web sitelerinde bulunmaktadır.

İstediğiniz siteyi tercih ederek güncel olarak eleman alınacak pozisyonlar ile ilgili bilgi alabilmeniz olabilecekdür. 

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Teknik Analist(Genişbant CRM ve Sip.Yönetimi Çöz.) İstanbul Başvur
Kıdemli Çözüm Analisti (Mobil Crm) İstanbul Başvur
Bilgi Güvenliği ve Teknoloji Risk Yönetimi Uzmanı Ankara,İstanbul Başvur
Tahsilat Yönetimi Çözümleri Kd. Uzmanı (Teknoloji) İstanbul Başvur
Müşteri Deneyimi Kıdemli Uzmanı İstanbul Başvur
Bordro Kıdemli Uzmanı İstanbul Başvur
İş Analisti (Envanter Sistemleri Kıdemli Uzmanı) İstanbul Başvur
Soc Analisti (L1) İstanbul Başvur
İşe Alım Uzmanı İstanbul Başvur
Cloud Engineer Ankara Başvur

Daha fazla Türk Telekom iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu