Başvurular

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekom Bayileri Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi yahut bilinen kısa adı ile Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılması neticesinde 1995 senesinde kurulmuştur. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar bulunmaktadır. Türk Telekom kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan şimdilerde 40 bine ulaşan çalışanı ile hizmet veren, ülkemizin en büyük kuruluşlarından biridir.  Peki Türk Telekom sabah saat kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında Türk Telekom çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

Türk Telekom Bayileri Açılış Kapanış Saatleri 2021

Türk Telekom bayileri her sabah saat 08:30‘da açılmakta ve akşam saat 17:00‘de kapanmaktadır. Türk Telekom bayilerinde öğle arası tatili bulunmaz ve mesai saatleri içinde açıktır. Lakin Genel Müdürlüklerinin çalışma saatleri farklıdır. Genel Müdürlükler 08:00 ile 18:00 arası çalışırlar.

Türk Telekom Saat Kaçta Açılıyor : Türk Telekom bayileri sabah saat 08:30’da açılmaktadır.

Türk Telekom Saat Kaçta Kapanıyor : Türk Telekom Bayileri saat 17:00’de kapanmaktadır.

Türk Telekom Genel Müdürlüğü Çalışma Saatleri : Türk Telekom Genel Müdürlüğü bayilerinden farklı çalışma saati bulunmaktadır. Müdürlük sabah saat 08:00’de açılır ve akşam saat 18:00’de kapanır.

Türk Telekom Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu :Türk Telekom Bayileri hafta sonu da hizmet vermektedir. Bayiler Cumartesi ve Pazar günleri yine hafta içi olduğu gibi aynı mesai saatleri içinde çalışırlar. Lakin müdürlük hafta sonu çalışmaz.

Türk Telekom Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı: Türk Telekom bayileri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda çalışmamaktadırlar.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Türk Telekom çağrı merkezi olan “444 1 444” haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Yani istediğiniz saat ve zamanda müşteri hizmetlerini arayarak çeşitli konularda destek talep edebilirsiniz.

Türk Telekom bayilerinden internet işlemleri ile hat işlemleri ile ilgili borç ödeme, abonelik, başvuru, iptal ve taşıma, talep, şikayet gibi bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu makalemizde Türk Telekom hafta sonu çalışıyor mu ve Türk Telekom hizmet saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Ayrıntılı bilgi için yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu