Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Telekom çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon hizmetlerinin ayrılması ile birlikte 1995 senesinde devlet aracılığıyla kurulmuş bir şirkettir. Ardından 2005 senesinde özelleştirilmeyle şirketin %55’i Arap şirketine 21 yıl süreyle devredilmiştir. 176 yıllık kurumsal tarihi ve tecrübesiyle abonelerine hizmet vermektedir.

2016 senesinde alınan karar ile birlikte, TTNet, Avea gibi Türk Telekom’un alt kuruluşu olan şirketler tek bir çatı altında toplanarak Türk Telekom’un markası olmuştur. Türkiye’de GSM aboneliği ve internet aboneliği dahil olmak üzere toplamda 39.8 milyon abonesi bulunmaktadır.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası

Şirket 9 yıl art arda Türkiye’nin en kıymetli telekomünikasyon şirketi seçilmiştir. Şirket, Türkiye’nin en büyük işvereni ünvanını korumaktadır. Türkiye genelinde toplamda 33 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Türk Telekom’un sayılarına bakacak olursak; mobil operatör abonesi toplam 18.9 milyon, 2 milyon yüksek hızda fiber internet abonesi, 2 milyon TV ve Tivibu abonesi, 13.1 milyon sabit hat abonesi bulunmaktadır. Yaşamış olduğunuz poblemleri aktarıp destek alabileceğiniz bir Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Türk Telekom’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla tüm Türk Telekom öncülüğünde olan markalarda yaşadığınız tüm poblemleri dile getirebilir; basit bir şekilde çözüm yolu bulacaksınızdır. Ayrıca Türk Telekom mobil aboneleri için 4 haneli bir bakiye sorgulama hattı bulunmaktadır, bu numarayı arayarak kalan bakiyenizi, kalan kullanım hakkınızı, ödenmemiş ve güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, cihazınızda yapılmasını istediğiniz ayarları talep edebilirsiniz.

Türk Telekom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 1 444

Ücretsiz Sesli Yanıt Sistemleri

Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i arayarak görüşme sağlayabilirsiniz. Ayrıca ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Bu kanallar üzerinden daha bi hayli hızlı bir biçimde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom İletişim Formu

Türk Telekom Şikayet Kaydı

Arama Kelimeleri: türk telekom iletişim bilgileri, türk telekom telefon no, türk telekom irtibat tel, türk telekom canlı destek, türk telekom müşteri temsilcisi, türk telekom şikayet hattı, Türk Telekom çağrı merkezi numarası, Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu