Başvurular

Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru İŞKUR’da Başladı 2022

Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru İŞKUR’da Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru İŞKUR’da Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru İŞKUR’da Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türk Şeker Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru İŞKUR’da Başladı

İŞKUR Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü 7 farklı uvnanda 7 kamu personeli alımı yapıyor. Şeker fabrikaları İŞKUR başvuruları başladı. Burdur, Eskişehir, Ankara ve Uşak bu alımları yapıyor. Bazı şehir bölge genelinden başvuru kabul ederken bazıları Türkiye genelinden başvuru almaktadır.

Başvuru Şartları ve Unvan Bilgileri

Boru Kaynakçısı Alımı: adayların minimum lise mezunu olmak, bay bayan fark etmeksizin 18 yaşını tamamlamış olmak,  alanında ustalık belgesine sahip olmak şartları ile alım yapılacaktır.

Boru Kaynakçısı iş ilan numaraları: 00006338618.

Operatör Alımı: minimum ilkokul mezunu olmak, en fazla lise ve dengi okullardan mezun olmak, G sınıfı sürücü belgesine sahip olma ve son kez adayların son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamaları gerekmektedir.

Operatör iş ilan numarası: 00006338557.

Marangoz Alımı: Liselerin ağaç işleri, mobilya ve dekorasyon bölümlerinden mezun olma,  Eski Hükümlü” yahut “TMY” olma ve 18 yaşını tamamlayan adaylar başvurularını tamamlaya bilecektir.

Marangoz İŞKUR iş ilanları numarası: 00006338521.

Şeker İmal İşçisi Alımı: alanında minimum 3 yıl işinde uzman olmak, minimum lise mezunu olmak ve vardiyalı çalışma sistemine engel hali bulunmama şartı ile işçi alımı yapılacaktır.

Şeker İmal İşçisi İş İlan Numarası: 00006338341.

Depo Görevlisi Alımı: Adayların kişisel durumu engelli olması, minimum 18 en fazla 35 yaşında olmak, üniversitelerin İşletme Yönetimi, Lojistik, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye, Halkla İlişkiler yahut Pazarlama bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezun olmak gerekiyor.

Depo Görevlisi iş İlan Numarası: 00006338311.

Teknisyen Alımı: Adayların kişisel durumu engelli olması, minimum 18 en fazla 35 yaşında olmak, üniversitelerin inşaat teknolojisi bölümünden minimum ön lisans mezunu olması gerekmektedir.

İş Makinası Operatörü Alımı: en fazla lise mezunu olmak, 18 yaşını geçmiş olmak, kişisel durumu TMY yahut eski hükümlü olmak ve unvanın gerektirdiği belgelere sahip olmak şartı ile Makine Operatörü alımı yapılacaktır.

İş Makinası Operatörü iş ilan numarası: 00006338636.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden iş ilan numaraları ile online yapılacak olup en geç müracaatlar 4 gün içinde 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu