Başvurular

Türk Patent Ve Marka Kurumu 7 Kamu Personeli Alacak 2022

Türk Patent Ve Marka Kurumu 7 Kamu Personeli Alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Türk Patent Ve Marka Kurumu 7 Kamu Personeli Alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Türk Patent Ve Marka Kurumu 7 Kamu Personeli Alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Türk Patent Ve Marka Kurumu 7 Kamu Personeli Alacak

Kamu kurumları tarafınca Kamu İlan sayfası iş ilanları paylaşılmaya ve işe alımlar yapılmaya sürdürmekte. Türk Patent Ve Marka Kurumu kamu personeli alımı yapacağını kamu ilan sayfası üzerinden halka kılavuz şeklinde yayınlandı.

Başvurular Nasıl ve Nereye Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular kurumun www.turkpatent.gov.tr internet adresi üzerinden uyurular bölümünde yayımlanan form eksiksiz ve kendine uygun bir biçimde doldurduktan sonra başvuru tarihleri içinde alımlar yapılacaktır.

Başvurular bu ilan Resmi Gazete üzerinden yayınlandıktan sonra 15 Kasım 2021 tarihine kadar yukarıda gösterilen şekillerde yapıla bilecektir. Belirtilenlerin dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Yaş Şartı

Adayların bu ilana başvuru yapmaları için minimum 18 yaşını tamamlamış olması gerekiyor. En büyük yaş şartı ise 30 u geçmeyecek olan adayların başvuruları alınacaktır.

Tüm Şartlar

Adayların TC vatandaşı olması, yukarıda sayılan şartları taşıması şartları ile alım yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı Aranıyor Mu ve Kontenjan Bilgileri

Bu ilanda başvuru esnasında KPSS puan şartı aranıyor olup başvuru yapacağı unvanlarda Eczacılık için minimum 80 puan, işletme mezunu olanlar için minimum 80 ve son kez endüstriyel tasarım bölümüne minimum 70 puan şartı ile alım yapılacaktır.

Öğrenim Şartı

Siyasal bilgiler, işletme, iktisadi ve idari bilimler, eczacılık, güzel sanatlar fakülteleri yahut fakültelerin tasarım bölümlerinden herhangi birinden minimum lisans mezunu olmak şartı aranıyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu